Fialové čaj Chang Shu pre chudnutie - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky
správy

Fialové čaj Chang Shu pre chudnutie – negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

Tak som bol zrelý na preskúmanie na zaujímavé mnoho dievčat produktu fialovej čaj “Chang Shu“. Pritiahol moju pozornosť s heslom k návratu do svojej pôvodnej harmóniu. Počas inštitútu (a v detskom veku), bola som chudá. Ale kancelárske práce, spolu s bremenom zodpovednosti, ma naučil nielen mzdy, ale aj desiatky kíl. Samozrejme, jeden z zázračné čaju, dúfam, že nie je pritlačený. Ale je zaujímavé, všetci rovnakí! A farba nápoja je Oh, ako nezvyčajné! Na obrázku je v rozmedzí od modrej-ružovej (ako vo veku ibištek), na pravej strane oblohy modrej. Ako by som mohol odolať? Potom je tu priateľ s chudnutie

vyradila nákup. Tu hodnotíme a prochainezo …

P>

Moje preskúmanie čaj na chudnutie “Chang Shu”: k dispozícii

Samozrejme, že krásne história pestovania a zber tohto čaju. Rastie, podľa výrobcu, vo výške 3 000 – 5 000 metrov nad morom, na krásnych tibetských a nepálskych pláne, nedotknutých technologickým pokrokom. K dispozícii je budhistická mníška, niekoľkokrát do roka, ručne odtrhnite polovica púčiky sú fialové s čajových kríkov.

Potom sa tieto kvety sa sušia prirodzene a sú odoslané priamo na obal (budúce predajcov). Ale predovšetkým čaj s mimoriadnou odlišnú farbu:

 1. Je to len all-prírodné zložky (v skutočnosti, kvety rastliny). Syntetické alebo chemické zlúčeniny č.
 2. Ani nevedel o vlastnostiach spaľovanie tukov nápoj, môže byť v láske s ním len vo vzhľade a neobvyklú chuť.
 3. Čaj je esteticky príjemná, a samozrejme podporuje chudnutie, ale ešte väčšie, než všetky skupiny zelených čajov.
 4. OL>

  Aby to bolo lepšie v priehľadnej nádobe. Ak chcete vychutnať čaro kvitnúce kvety a farbenie vodu ružovej a modrej, tj. Magenta, farba.

  Použiť “Chang Shu”

  “Modrá čaj”, ako sa tomu hovorí, kamarát, má celý rad užitočných vlastností (Toto je navyše k zbaviť sa problematických hmotnosť):

 • Výrazne zlepšuje kvalitu vlasov a nechtov. Aj pre jedného, ​​k pitnej nápoj si všimol, že sa nechty stávajú šupinatá a vlasy nejako tenšie. Možno, že tieto problémy boli spôsobené metabolických porúch a čaj na ich nápravu.
 • Eliminácia toxínov priaznivý vplyv na pokožku. Teraz je čistý, bez akné, čela a nosa, že som bol, povedať úprimne, než

  bolo veľmi nepríjemné. Plus pokožka sa stala pružnejšie, pretože vrásky v rohoch pier už ísť aj trochu bio stratených a ty.

 • Špeciálne Radosť na priateľkou spôsobil tento výrobok: zlepšil zrak! Vo svojej činnosti, ako sa neskôr ukázalo, “Chang Shu” niečo podobné našim čučoriedky.

Great tento nápoj je a upokojuje. Ale existujú nuansy, ktoré som osobne nezažili, ale nájdený v iných zdrojov.

 1. Niektorí používatelia na recenzie uviedol, že tento čaj spôsobuje ospalosť a ovplyvniť schopnosť prepravy. Neexistuje nič nemôžem povedať, ale toto stanovisko sa stretol.
 2. nepoužívajte ho vo veľkom množstve a často. Ale môj priateľ a pil iba v kontexte používateľa, takže je všetko v poriadku.
 3. Niektorí ľudia tvrdia, že výskum tohto čaju

  sa nevykonala, preto sa hovorí o vplyve chudnutie je nemožné.

 4. OL>

  Tu môže reagovať v naturáliách: od vedecký výskum nebol vykonaný, tak prečo taká dôvera v vynechaní “Chang Shu”, a potom budhistickí mnísi nie sú zanedbané po použití opulentné hody (čo nie je často, ale to sa stáva). A štúdia bola pohostinnosť látky nápoje, tak použite tento čaj na chudnutie, môžete hovoriť.

  Zloženie a spôsob použitia fialovej čaj

  V “Chang Shu”, okrem modrých kvetov čajom Bush, je zahrnutá nič iného. Ale oni, ako potravinová prísada, má komplex zdraviu prospešných látok:

 • bioflavonoidy sú známe už niekoľko rokov vedcov vitamínov P. Tie sa vyznačujú vlastností antioxidantov, bojujú s nachladnutím (zvyšujú účinok vitamínu C), posilňujú krvné cievy, bráni cholesterolu vkladu plak.
 • Teanín – látka je stimulant, tak povediac, analóg kofeínu, ale jeho účinok je mierne ovplyvňuje nervový systém. Hlavnou funkciou theanin je zníženie vplyvu stresu na telo.
 • Pomoc nervový systém, videnie a funkcia pečene vitamíny A, B a C. Tieto zahŕňajú vo vode rozpustné, takže použitie ideálne je v čaji

  (len vo vode, nie sú vysoké teploty). LI >

 • Ak chcete pomôcť vytvoriť trávenie látok – triesloviny. Oni sú škodlivé pre patogénne baktérie vnútri čreva, ale pozitívny vplyv na konečníku (obnoví rovnováhu mikroflóry).
 • Katechíny sú tiež antioxidanty sú flavonoidy. Oni odstrániť toxíny, zabrániť rozvoju rakoviny. Vďaka svojmu vysokému obsahu fialovej čaj a chudnutie.

Brew čaj podľa návodu. Nepite viac ako 2 šálky denne. Niekedy môžete nájsť takú metódu:

 1. Potom sa transparentný kanvicu a nalial späť 3-5 gramov čaju, zalejeme horúcou vodou až do 90 stupňov.
 2. Ihneď nalial ju vyčistiť kvety od prachu.
 3. Opäť zalejeme horúcou vodou, trvajú a piť čaj.
 4. OL>

  Dôležité! Je lepšie neprekračovať odporúčané dávky zváranie, pretože inak pocit ospalosti. Tehotné ženy a dojčiace ženy potrebujú poradiť s gynekológom a pôrodníkom pred použitím. Ľudia s nízkym krvným tlakom s kardiológ alebo lekár.

  Form uvoľňovanie a účinok fialovej čaj

  “Chang Shu” je zabalený do obalu zo špeciálnej fólie, ktorá ju chráni pred dostať prebytočnú vlhkosť a rozliatie. Poskytuje tesnosť Pred každým použitím zipsom.

  si môžete objednať jeden balíček, ale je to lepšie ako radil skúsených používateľov, aby okamžite podať objednávku

  na množstvo čaju po dobu 3 mesiacov. Tak, dostanete ušetriť na plavbu, takže časom sa opakoval samozrejme nebude musieť starať o náhle končí “Chang Shu”.

  Dôležité! sú použité potreba byť vystriedať týždeň nápoje -. S týždňom bez neho, pre zvýšenie odbúravanie tukov a nie je návykový telo

  Medzi výhody chudnutie, sme zistili nasledovné:

 • zlepšenie trávenia, váha sa pomaly začína odísť.
 • Imunita sa stáva silnejšie, a zvyšuje účinnosť.
 • Tento čajový obrad vyzerá veľmi pekne, a pre nás dievčatá, to je dôležité.

Moja skúsenosť s aplikáciou fialovej čaj “Chang Shu

S priateľkou sme narazili na informácie o fialové čaj na internete. Zaujímali sme sa o jeho zložení (ako sa ukázalo, všetky prírodné) a neobvyklý odtieň. Ak chcete kúpiť boli skeptickí, ale na konci kurzu si uvedomil, že podcenil produkt tibetský. Aj hodil 7 kg, priateľku -. 5

Naše pocity pri používaní tohto nástroja bol totožný:

 1. Zastavené s kamarátom na pneumatiky rýchlo, ako keby pili čaj a káva (ale hyperaktivity sme nemali).
 2. V krvného tlaku priateľka vrátil do normálu, aj keď to bolo vždy zvýšené.
 3. Prechladnutie a vírusové ochorenie nie sme chorí, hoci to bolo obdobie pravidelné chrípky.
 4. Lepší stav kože (nie je zrútil, stal sa napätý, pružný), vlasy a nechty.
 5. Hmotnosť nevráti k vysokým úrovniam, aj keď sme sa obávajú, že po zrušení týchto prostriedkov budú libier prídu na svoje miesto.
 6. OL>

  Osobne odporúčame tento nápoj pre každého, kto sleduje očistenie jeho tela a chce, aby sa stal tenšie, bez toho aby sa uchyľovať k komplikovaných spôsoboch alebo tvrdej práce.

  Objednali sme si čaj na dôveryhodné webové stránky. O cenu sa bude hovoriť, že to vyhovovalo nám, recenzie od ostatných používateľov študoval v predstihu. Náš verdikt: čaj je nutné objednať so svojím úlohou dokázal

  .

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...