správy

Electricity saving box – názory, cena, kde kúpiť, originálne, alebo to stojí za to

& nbsp;

To znamená úsporu elektrickej energie Elektrina Saving Box

roka na rok sa sadzby zvýšia viac a viac. Ľudstvo samo, aby sa uľahčilo život získava nové miniaplikácie, ktoré pomáhajú, bez míňať veľa času, úsilia robiť každodenné veci: čistý, variť, prať. Dokonca aj obyčajný domov je ťažké bez spotrebičov, ako sú televízia, počítače, videohry. Celý náš život je založený na ich pravidelnom používaní. Zvlášť pri vyšších rýchlostiach, mnoho z nich sa snaží znížiť náklady na elektrickú energiu. Teraz na predaj existujú zvláštne pre vynález elektriny úspora energie Úspora Box.

Zvláštnosť jej vplyvu je založený na redukciu elektrického prúdu spotreby. Merač vyvoláva menej kilowattov s využitím špeciálnych zariadení. Prístroj je vyrobený v súlade s nemeckou technológiou. Našťastie to nemá vplyv na jej cenu, ako zárukou dlhej životnosti.

Už v mnohých krajinách Európy, za pomoci sebe neklesne electrostate 30%. Ak je zaťaženie je veľký, bude návratnosť potrebné konať rýchlo – len niekoľko mesiacov by malo stačiť.

Vzhľad Elektrina Saving Box

zariadenia je plastová škatuľka obdĺžnikový šedá – čierna farba. Na prednej strane sú umiestnené LED, ktoré vyznačujú režimy. Na druhej strane je štandardný konektor. Aj na zadnej strane je opis technických údajov:

 • napätia 90 až 250 V,
 • frekvencia 50 až 60 Hz,
 • Vložte maximálne 15 000 W

Špecifikácia Elektrina Saving Box

Úspory z používania elektriny Saving Box závisí na použitej technike. Výrobcovia tvrdia:

 • Počas prevádzky výkonných elektrospotrebičov: pračky, počítače, sušič vlasov, klimatizácia, ekonomický umožňuje znížiť náklady na nájomné až do výšky 50%;
 • Použitie elektrický sporák, železo, mikrovlnné rúry, plazmy, šumí teplo sa vyskytuje s uložením 45% elektrickej energie;
 • Použitie chladničky, elektromotor kotla bude lacnejšie o 40%;
 • kanvica, kávovar, hriankovač, svetlo spotreba žiarovka je znížená na 35%,
 • Nástroje, ako sú :. Vŕtačky, vŕtacie kladivá, skladačky, kruhové dosky používané pri prospech mínus 30% nákladov,
 • vlhkosť by nemala byť vyššia ako 85%. Preto vaňa, sauna, bazén nie je vhodný pre jeho pripojenie.
 • Jedným z nástrojov, byť viac než dosť pre jedného bytu. Znáša napätie 5 až 19 kW. Celková hmotnosť prístroja s balenia 170 g, bez nej – 125 g Voľby: 12 x 7 x 4 cm Záručná trvá rok po nákupe

Špeciálne požiadavky na elektrické prístroje Elektrina Saving Box nepotrebuje. , To sa hodí štandardné mriežku. V prípade, že náklad presahuje normu pre jedno zariadenie, mali by ste si kúpiť niekoľko.

Ako to funguje elektrina Saving Box

Elektrina Saving Box ľahko ovládateľný. Postačí pripojiť do elektrickej siete, ako akékoľvek zariadenie. Princíp jeho pôsobenia spočíva v filtrovanie elektrickej pohonné hmoty. Ako si pamätáme z fyziky, energia sa delia na aktívne a reaktívne. Aktívne potrebu kvalitnej dlhodobej výkonnosti elektrotechniky v každodennom živote. Druhý, s žiadna cesta von, pohybujúce sa cez drôty bez použitia. Podľa odborníkov, pretože z toho, že prúd sa zvyšuje spotreba, zvýšený prídavný elektrický tlak, sú nebezpečné pre človeka elektromagnetického žiarenia.

Úloha ekonomík, že pomáha odstrániť to electrojet pôdu od siete. Po tom, čím nižšia je spotrebiteľ elektrického prúdu. Zariadenie vyžaduje menej elektrickej. Tak zníži výdavky na verejné služby.

podľa výrobcu, specialdevice:

 • Parts elektriny pre aktívne a reaktívne. Posledne menované buriny von, takže je aktívny. Potrebujete sa šetrí energia a ide na spracovanie.
 • efektívne usmerňuje energomachine, rozdeľuje rovnomerne, bráni jedlo. Sieť prepätia.
 • Nie je podvádza pult – ekonomická práce takým spôsobom, aby nedošlo k narušeniu prevádzky pultu. To nemá vplyv na čísla, ktoré nie sú vezme späť, takže si môžete byť istí, že jeho zákonnosti.
 • Má vysokú účinnosť, ktorá je potvrdená vedecky realizáciou osobitných štúdií a testov. Podľa odborníkov, a to aj na vlastnú päsť skutočne vykonať niektoré z nich ku kontrole kvality svojich činností.
 • Pozitívny vplyv na spotrebiče, predlžuje ich životnosť. Chráni zariadenie pred škodlivým vplyvom sily electrojet.
 • Akýkoľvek elektrický mechanizmus a transakcie sama vyžaruje elektrické pole, ktoré je zlé pre živé bytosti. Vynález odstraňuje tieto škodlivé elektromagnetické žiarenie.
 • Ďalej chráni mriežku z atmosférického prepätia, otáčaním electrojet energie do takej nepostrádateľný aktívny.
 • elektrický tok sa normalizuje vzhľadom k účinku energeticky úsporných zariadení. Usovershenstvuetsya štruktúra elektropotok. Znížená úroveň straty elektrickej práce pre odolnosť, bráni náhlym zmenám, že v mriežke.
 • Vďaka zlepšeniu kvality electromass, elektrina je viac stabilný a rovnomerne. Neexistuje žiadne ďalšie prehrievanie, vibrácie, hluk.
 • Táto kúpa sa oplatí po dvoch mesiacoch používania. Presnejšie výsledky sú závislé na intenzite siete. Čím väčšia je, tým rýchlejšie sa bude vyplácať.
 • Použitie tohto vynálezu umožňuje nielen míňať menej, ale udržať spotrebiče v bezchybnom stave po dlhú dobu. Sa chrániť pred škodlivým žiarením.

Vlastnosti Elektrina Saving Box

Jednoduchá obsluha umožňuje bez námahy, aby každý človek ju používať vo svojom byte alebo v krajine. Pripojenie je s výhodou na najbližšej zásuvky m, tak, aby pokryli maximum energie.

Je považované za úplne legálne, pretože to nie je v rozpore s verejným záujmom.

Device Elektrina Saving Box nemá vplyv na čítač, netrvá postavy späť, nekončí.

Všetky technické vybavenie domu, bytu, kancelárske práce vďaka magnetickému poľu, ktoré sa vyskytujú v mriežke. Všetky spotrebiče v priebehu ich práce tvorí indukčnej záťaže. Indukčnosť nemení prúd. Keď prechádza záťažový prúd, fázový posun prúdu a electroprecizia. To naznačuje, že v sieti existuje electrojet energie, ktoré nie sú opatrené veľa dobrého. To vytvára len zbytočný magnetického poľa indukčnej electroprecizia. Tok nežiaduce energie cez drôty vytvára ďalšie teplo a ďalšie elektrické straty. Spotrebitelia platia za skutočnej spotrebe elektriny a takmer toľko platu pre ďalšie straty. Úlohou ekonomík k zníženiu jalového prúdu v distribúcii. siete a odstrániť zbytočné náklady na elektrinu.

Zariadenie na úsporu energie môže byť rozdelená do 5 bežných jednotiek. Každý modul je prepojený s ostatnými. Z ich pokojným chodom závisí na znižovanie spotreby energie.

Hlavnými bloky (moduly):

 • Správca – jeho úlohou je rozdeľovať napätie rovnomerne, na odstránenie elektro energie, s časťou zmeniť na aktívny. Tak sa zníži spotreba elektriny.
 • Bezpečnosť – zodpovedá za bezpečnosť prístrojov v prípade prudkého nárastu sieti alebo úderom blesku. Takže nie je potrebné kupovať špeciálne bolo zachovanie zariadení pre zásobovanie elektrinou.
 • Filtračné aktívne odstráni harmonické prúdy, úrovne skreslenia signálu. Vzhľadom k tejto schopnosti spotrebiče v dome bude trvať dlhšie.
 • Modul opravuje cosinus “Phi”. Jeho podstatou vo vyšším výkonom. Jalový výkon je rozložená rovnomerne. Dopyt stáva ekonomickejšie, jeho straty v dôsledku ohrevu vedení sa znižuje.
 • Kompenzácia – jeho úlohou je riadiť rovnomerné zaťaženie počas fáz. Vďaka nemu je údržba elektrických zariadení sa stáva cenovo dostupnejšie.

Výrobcovia tvrdia, že mnoho rodín v Európe už dlhú dobu používania elektriny Saving Box a spokojný s jeho prácou. Podľa prieskumov si už pomáha šetriť každú druhú rodinu.

Kde a ako používať elektrinu úsporu Box

možno použiť v byte, súkromného domu, v práci, v obchode, kancelárii, dielni. Okrem jeho použitie v priestoroch každú výrobu viac ako odôvodnené, pretože ceny za elektrinu pre podnikateľov sú vyššie ako u obyčajných ľudí. Ak je maximálna úroveň napätia na rošte nad 19000 W, mali by ste uvažovať o ďalších niekoľko ekonomicky a nevýznamné zlepšenie vnútorného napájacieho zdroja.

Device Elektrina Saving Box ho dať do prvej zo zásuvky meter, aby bolo možné zachytiť a očistiť energetických tokov. To je dosť.

Podľa výrobcu, pre ovládanie mechanizmu začína okamžite, filtrovanie a premena electrojet tokov. V prvom mesiaci znateľných výsledkov.

Cena elektriny Saving Box

Náklady ekonomík relatívne vysoké. Na stránkach výrobcu si môžete urobiť nákup s 50% zľavou.

V cene:

 • Ukrajina – to je možné zakúpiť v priemere 450 UAH
 • Rusko – cena dosiahne 1 790 rubľov
 • Bielorusko – 498 000 bieloruský rubeľ,
 • Kirgizsko – 2 000 kg,
 • Kazachstan – 7100 desať ton
 • Moldavsko – 600 lei

.

Kde kúpiť Elektrina Saving Box

Vzhľadom k tomu, že položka je populárny a je vo vysokej dopyte, obrovské množstvo manipulované zariadení. Aby nedošlo k pádu do pasce podvodníkov a nákup originálneho tovaru, je lepšie nakupovať elektrinu úsporu Box na oficiálnych stránkach výrobcu. Radenie môže byť vykonané priamo na webových stránkach.

Jednoduchá objednávka umožní jednoduché, rýchle, jednoduché, aby nákup. Je to dosť, aby zaplnil zvláštny pop-up okno, aby vaše údaje: Priezvisko Meno Druhé meno a telefónne číslo. Po objednaní kontaktov správcu zákazníkovi potvrdenie nákupu.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *