Krása

Ems Trainer – názory, komentáre, cena, forum, ako ju používať?

Mnoho ľudí žije v zúrivom tempe, pracuje 12 hodín denne a nemajú čas na tréning. Koniec koncov, má zriedka šťastie v podobe non-hodinový telocvični pod domom alebo v práci. Áno, a často po práci si len chcete oddýchnuť, a nie vyčerpať sa s tréningy. A čo ty, ktorí chcú plávať tuku a zostať aktívny?

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

Vonku je stroj pásu stlačte Ems tréner. Pracuje na princípe Miostimulace – svaly kontraktu stokrát v krátkej dobe v dôsledku pôsobenia slabé, bezbolestné elektrické impulzy. Na rozdiel od trénerov minulých generácií, ktoré boli objemné, nepohodlné a stimulácia je pomerne citlivá, Ems tréner pracuje hladko a neobťažuje.

V dôsledku toho sa vám roztrhol a silný stlačte po troch týždňoch používania 20 minút denne. Tiež zvýšená spotreba energie počas prevádzky simulátore vám pomôže spáliť prebytočné kalórie a tým chudnúť v oblasti pásu! Stačí dať na opasku, zvoľte prevádzkový režim a pracovať vaše svaly budú pracovať pre vás.

Použitie stimulátora Ems Trainer

Simulátor bude užitočná pre rôzne účely, ako napríklad:

 • Zlepšenie športový výkon
 • Rozvoj a posilňovanie brušných svalov
 • horiace

 • Fat
 • Zlepšenie efektivity klasického tréningu
 • Masážne kŕčové svaly

Výhody pásu Ems Trainer

 1. Simulátor je ľahko ovládateľný, bezdrôtový, prakticky neviditeľné pod oblečením a nezanecháva žiadne podráždenie pokožky, vďaka mäkkej gélové vankúšiky. Tréner má 5 úrovní vzdelávacích programov s rôznou úrovňou intenzity. – od veľmi ľahko (pre začiatočníkov) až po veľmi intenzívne (pre skúsených)
 2. Technológia stimulácia EMS pomáha trénovať nielen vonkajšie Rectus brucha, ale aj hlbšie brušné svaly (KOR), ktoré sú dôležité pre udržanie správne držanie tela, celkový zdravotný stav (najmä pre ženy) a ochranu tiel pred potopením.
 3. Ak športovať, pomocou Ems tréner bude váš výkon výrazne intenzívnejšie. Dokonca aj pri nosení simulátore počas normálnej chôdze, budete zvýšiť spotrebu kalórií o 80%! A ako vieme, tým väčšiu spotrebu kalórií, tým rýchlejšie spaľovať tuky.
 4. OL>

  Ems tréner na chudnutie

  Podľa výskumu Tamara fajčiar, s kontrolnou skupinou 11 ľudí po dobu troch týždňov nosil tréner Ems tréner na 20-40 minút, robiť jednoduché cvičenie a zníženú spotrebu sladkostí a nezdravé potraviny. Výsledky v 3 týždňoch sú pôsobivé:

 • schudnúť do 6 kg
 • Redukcia pása obvodom na 6,2 cm,
 • Zvýšenie pevnosti a pevnosti svalov o 69%

Predám AB tréner Ems Trainer

Tento sval stimulátor si môžete objednať pomocou nižšie uvedeného formulára, vďaka našim partnerom. Uistite sa, že správne zadať svoje kontaktné údaje (meno a telefónne číslo), ktoré by ste mohli kontaktovať operátora a potvrdiť objednávku. Produkt príde na dobierku, platba pri prevzatí. Náklady na dopravu sa vykonáva na Európu, Ukrajiny, Bieloruska, Kazachstanu, Azerbajdžanu, Arménska a Kirgizska.

(Pozor!) Nezabudnite, že objednanie prostredníctvom tohto formulára je na webových stránkach ems-stimulator.com. Nemáme žiadny vzťah k nemu. Každá spätná väzba, sťažnosti a pripomienky prosím zasielajte na vyššie uvedenej webovej stránke. Em>

Technické vlastnosti simulátora

 1. rozmery: 46 x 24 x 39 cm
 2. Ďalšie vlastnosti: automatické vypnutie po 20 minútach
 3. Vlastnosti: 1 batéria 3 V CR2032 (dodávky)

font>

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...