správy

Iqooster – názory, cena, kde kúpiť, originálne, lekáreň

Iqooster je inovatívny prostriedky prírodného pôvodu, ktoré sú zamerané na stimuláciu mozgu. Pri pravidelnom používaní týchto doplnkov niekoľkokrát zlepšuje proces zapamätanie informácií, rozptýlenie miznú.

& nbsp;

Popis Iqooster

Vývoj nástrojov pre Iqooster sa stalo v roku 2014 na základe neurologické nemocnice №15. Ale skôr, než doplnok išiel na predaj, míňal rad štúdií, ktoré sa zúčastnili u pacientov s cievnou dystónia, chronickej únavy, problémy s koncentráciou. Po mesiacoch získanie finančných prostriedkov zo 98% pacientov v štúdii, bolo pozorované významné zlepšenie.

Princíp činnosti Iqooster

Action Iqooster, zameraný na posilnenie mozgu a je takmer nepostrehnuteľné pre ľudí, len jeden deň začne všímať zlepšenie svojho stavu. Okrem toho, vzhľadom k neprítomnosti v zložení chemických zložiek, nemá žiadny negatívny vplyv na pečeň alebo obličky.

Výrobok sa vyznačuje širokým spektrom účinku:

 • pozitívne ovplyvňuje koordinácie a jemnej motoriky rúk;
 • podporuje rýchlejšie rozhodovanie, čo je pre ľudí, ktorí majú vedúce postavenie veľmi dôležité;
 • znižuje pocit úzkosti alebo strachu;
 • poskytuje rýchle zotavenie z depresie;
 • má zosilňujúci účinok na videnie;
 • normalizuje spánok, podporuje rýchlejšie spánok;
 • poskytuje revitalizačné účinok na pamäť, pomáha posilňovať spojenie medzi mozgovými bunkami.

Zloženie a spôsob vydanie Iqooster

Uvoľnenie dodatku je vo forme kapsúl a prášku.

Zloženie:

 • gold shilajit je doporučený pre použitie Ministerstvom zdravotníctva v Rusku, ako jeden z najlepších komponentov do riadenia sezónnych chorôb, rovnako ako pri obnove po chirurgickom zákroku;
 • parohy Altaj jeleň – obsahuje mnoho užitočné stopových prvkov a vitamínov, ktorý posilňuje účinok na imunitný systém, zlepšuje krvný obeh v mozgu;
 • kamenný olej vo svojich mikroelementy kompozície 49, má posilnenie a hojivý účinok na telo, vyživuje a okysličuje mozog;
 • extrakty a výťažky z liečivých rastlín, – má pozitívny vplyv na všetkých telesných systémov, najmä imunitného, ​​reprodukčného, ​​zažívacie a nervový

.

Ak chcete poznať vlastnosti zložiek doplnku

Interakcia týchto zložiek prispieva k celkovému účinku dodatku.

Indikácie pre použitie Iqooster

Použitie prostriedkov Iqooster uvedené v nasledujúcich situáciách:

 • prítomnosť chronickej bolesti hlavy a migrény;
 • systematické zaťaženie na mozog a stres;
 • prítomnosť rozptýlené pozornosti a zlú koncentráciu;
 • rozmazané videnie;
 • trasenie rúk;
 • nočné mory a časté záchvaty;
 • vegetatívny-cievne dystónia, pravidelné hypertenzná kríza;
 • ako prevenciu týchto patologických stavov, ako je Parkinsonova a Alzheimerova choroba;
 • zvýšila agresivita, jasne definované deviantné správanie u detí v prechodnej dobe.

Návod na používanie Iqooster

v každom obale znamená Iqooster, bez ohľadu na to prášku alebo kapsúl, je tu pokyny na použitie (je potrebné poznamenať, že cena oboch formulácií sú rovnaké). Podľa návodu, dávka doplnku úplne závisí od veku pacienta a závažnosti tohto ochorenia.

Po štandardnom režime kapsúl je potrebné vziať trikrát denne na jeden kus, pri jedle (striedavo prijímať tento – biela, žltá, zelená).

Pokiaľ ide o prášok, je potrebné jedna lopatka znamená zriedi v 100 ml prečistené alebo vriacej vody. Doba trvania jedného mesiaca.

Kontraindikácie a vedľajšie účinky Iqooster

Nástroj je kontraindikovaný na použitie v týchto prípadoch:

 • vo veku 7 rokov;
 • doba niesť kŕmenie dieťaťa a prsníka;
 • alergickej reakcie na niektorú zo zložiek.

Vedľajšie účinky po užití doplnok nebol detekovaný.

Kde kúpiť a koľko?

K dispozícii na oficiálnych internetových stránkach

Podľa početných zákazníckych recenzií, kúpiť Iqooster v lekárni, nemožné. Je potrebné požiadať na oficiálnych stránkach výrobcu, cena je 990 rubľov. Na všedné dni dodatok bude musieť zaplatiť 1980 rubľov. Pri rezervácii kurzu často ponúkajú zľavy.

Výhody oproti analógy Iqooster

Hlavnou výhodou tohto doplnku v porovnaní s podobnými nástrojmi je absencia v zložení chemických zložiek, ktoré nemajú negatívny vplyv na stav vnútorných orgánov. Navyše cena Booster hlavy je oveľa dostupnejšie ako v iných doplnkov s podobným účinkom.

Recenzie lekárov

Onopko Sergej Nikolaevich Astrakhan

moderné tempo života vyvoláva zosilnenie stresu na mozog, čo má za následok zníženú kvalitu pamäti, že osoba sa stáva nepozorný. Ak chcete zabrániť tomu, aby odporúčam svojim pacientom nástroj Iqooster.

Surgun Olga Krasnodar

mi zvlášť dôverovať zloženie doplnok, ktorý obsahuje iba prírodné zložky. Avšak, Iqooster nebol výnimkou, a pomocou mnohých mojich pacientov zlepšiť ich pamäť a celkový stav.

recenzie zákazníkov Iqooster

lán,

Pred piatimi rokmi som mal nehodu, ktorá vyústila v poranenie hlavy. To viedlo k tomu, že som sa stal viac rozptýlené, vždy niečo zabudnúť, ale vzhľadom k tomu, že som účtovník, práca je tiež ťažkosti. Návšteve nového lekára, som dostal odporúčanie na nadobudnutie Iqooster a po priebehu jeho užívania, všetci vrátili na svoje miesta. Teraz som veľmi opatrný a plný energie.

Peter,

Dosiahnutie raise v práci, bol som veľmi šťastný, kým som si uvedomil, ako veľmi sa zvýšenú záťaž. Stal som sa veľmi ťažké pamätať nové informácie. Rozhodol, že naliehavá potreba niečo urobiť, a objednal si Iqooster. Po 5 dňoch liečby sa môj stav sa normalizoval, a ja plne pochopiť prácu.

Dmitrij,

Bol úplne istý, že to znamená ďalší rozvod. Ale rozhodol sa to skúsiť. V dôsledku toho som úplne zmizli problémy so spánkom. Skvelý nástroj.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *