Nautubone - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky
Zdravie

Nautubone – negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

Podľa štatistík, na choroby pohybového ústrojenstva trpí 70% obyvateľstva. Dôvodom je, že kosti, chrupavky a kĺby sú neustále vystavené zaťaženiu. Choroby svalovo-kostrovej sústavy zhoršujú kvalitu života, čo vedie k obmedzenou schopnosťou pohybu a vyžadujú dlhodobú liečbu. Medzi účinné doplnky, ktoré sú schopné riadiť prácu pohybového aparátu sa týka Nautubone.

Zloženie Nautubone

Tento doplnok patrí do kategórie potravinových doplnkov a má komplexné zloženie. Lieková forma – kapsule, ktoré sa skladajú z aktívnej zložky a pomocných

.

Hlavnou účinnou zložkou je glukosamín sulfát z kategórie chondroprotection, ktorý má schopnosť posilňovať a prestavať tkaniva chrupavky.

Okrem glukosamín sulfátu, kompozícia zahŕňa:

P>

 1. Suchý extrakt z kôry vŕby striebra. Extrakt bohatý na vitamíny a triesloviny, flavonoidy, čo má silné protizápalové a analgetické účinky.
 2. kyselina askorbová. Stimuluje proces kolagénu a enzýmov zúčastňujúcich sa tvorby chrupavky a šľachy.
 3. Oxid horečnatý. Patrí do kategórie stimulantov, zlepšuje enzymatické procesy v kostnom tkanive.
 4. praslička extrakt v suchej forme. Úľavy zápaly, podporuje vylučovanie toxínov a cholesterolu, zlepšuje celkovú a lokálnu imunitu.
 5. vápenatý laktát. Zvyšuje pevnosť kostí, pomáha vylučovať soli ťažkých kovov. Naviac laktát vápenatý má antihistamické akciu.

Medzi pomocnými zložkami biologicky aktívnych prísad zahŕňajú oxid kremičitý, laktóza a stearát vápenatý.

Balm Nautubone tiež obsahuje veľa užitočných rastlinných výťažkov a extraktov. Rovnaké účinné látky – glukozamín sulfát. Ale okrem toho, táto kompozícia obsahuje:

 1. chaga.
 2. praslička.
 3. Zmes hlohu ovocie, šípky, horské popol a čierne ríbezle.
 4. Podzemky nátržník bahenné.
 5. Suché korene Hedysarum a sladkého drievka.

Biologicky aktívne prísada vo forme gélu sa skladá z bezpečných látok, ktoré nespôsobujú alergie:

 1. mravčia alkohol. Znižuje zápal, zlepšuje látkovú výmenu v postihnutom kĺbe taške.
 2. Glukosamín sulfát.
 3. kolagén. Poskytuje pevnosť a pružnosť spojivového tkaniva.
 4. eukalyptový olej. bolesť úľavy a opuchy, má aktivitu pre hojenie rany.
 5. Mentol. Má silný analgetický účinok.
 6. klinčekový olej. Uvoľňuje svaly po intenzívne cvičenie znižuje bolesť.
 7. OL>

  Indikácia Nautubone

  Nautubone úspešne používa v komplexnej liečbe patologických stavov pohybového aparátu –

  artritída, artróza, osteochondróze, skapulohumerální periarthritis, spondylóza. Doplnok je dobre zavedený v liečbe ankylóz -. Abnormálne nehybnosť kĺbov

  V lekárskej praxi sa nástroj podávať pacientom s komplexnými zlomenín kostí k urýchleniu fúzii a, aby sa zabránilo rozvoju degeneratívnych procesov. Do bloku použitie doplnku profylakticky, najmä vo zvýšené zaťaženie chrbtice, pre zníženie negatívnych dopadov na pohybový aparát.

  Aplikácie obvod Nautubone

  Spôsob podávania a dávkovanie závisí od spôsobu výroby doplnku a diagnostiku. Nautubone vyrobené vo forme kapsúl a balzamu (orálna) a vo forme gélu (pre vonkajšie použitie).

  Gél sa používa iba lokálne, aplikáciu na problémové oblasti a jemne masírovať. Užívanie kapsúl sa vykonáva počas jedla, by mala denná dávka by nemala byť väčšia ako 3 kapsule. Balzam

  Nautubone/2.jpg” alt=”” class = “aligncenter” width=”420″ height=”240″ />

  vnútri sa používa, nie viac ako 10 ml za deň.

  Kontraindikácie Nautubone

  Nautubone dobre tolerovaná pacientmi, ale rad kontraindikácie je. Doplnok pre orálne podávanie je zakázané použiť v prípade alergie na ktorúkoľvek zložku kompozície. Neodporúča sa použitie so tehotenstva a dojčenia.

  doplnok je vo forme gélu nemožno použiť, keď je sklon k alergickej vyrážky, a prítomnosť na koži popáleniny, poranenia. Preto pred liečba by mala vykonať test citlivosti. Malé množstvo gélu aplikuje na kožu v ohybe ohybe a 2-3 hodiny posúdiť výsledok. Ak je koža začervenaná, došlo k svrbenie, potom aplikovať liek nemožné.

  Nautubone možno pripísať do kategórie potravinových doplnkov priemernej cenovej kategórie.

  Najvyššia cena stanovená na produkt vo forme balzamu z … na 250 ml. Lacnejšie kapsule a to stať kdekoľvek od … na 30 tisíc.

  Recenzie Nautubone

  Väčšina hodnotenie výrobku sú pozitívne. Spotrebitelia povedať, bezpečné a prírodné zloženie, dobré liečebné výsledky pri liečbe artritídy a osteoartritídy. Medzi nedostatky prideliť čo Dodatok ťažké nájsť v lekárňach na voľnom trhu.

  Anna,

  38 rokov, Saratov:

  “Trvalo kapsule Nautubone od osteoartrózy Bolesť je preč hneď, ale asi po 2 týždňoch, ale po mesiaci som zabudol o chorobe na dlhú dobu.”. .

  Sergei, 60 rokov, Magnitogorsk: “Kapsule boli nadobudnuté podľa odporúčania lekára po komplikovanú zlomeninu holennej kosti V dôsledku toho kosť uzdravil normálne bez napätia a za menej ako jeden. mesiac a pol “.

  Marina, 56 rokov, Novosibirsk :. “trpí artritídou po dobu 10 rokov s trvalým zlepšením v oblasti zdravia prišiel potom, čo začal pravidelne postriekané kolená gélom Nautubone. bolesť a stuhnutosť v kĺboch ​​rýchlo mizne, môžu voľne pohybovať “.

  Basil, 48 rokov, Volgograd: . “Dodatok sa počas 30 dní s prestávkami To pomáha stuhnutosť, ktorá postihuje v posledných 5 rokoch”

  zdroj

  Nautubone komplex trojitý na vybrania kĺbov

  Podobne ako:

  Drahé

  Kĺby, je skutočnosť, že skôr alebo neskôr začne obťažovať takmer všetko, a nie je imúnny z toho, a to nielen o seniorov, ale aj mladé.
  Tiež mám tento problém, takže sa týkala kĺby a aby sa zabránilo silné zhoršeniu.
  Komplex zahŕňa Nautubone balzam, gél pre kĺby a kapsule pre orálne

  podávanie.
  balzam príliš, mimochodom sa užíva perorálne dve čajové lyžičky jedenkrát denne.
  Je vhodnejšie pre prevenciu ochorení, alebo môžu byť použité v liečbe.
  Ale kapsule piť jeden trikrát denne a Geli kĺbov namazať až 3 krát denne.
  balzam zložky:

  Zloženie kapsúl:

  Zloženie gélu:

  No, nie je tak zlé zloženie. Aj trochu ako to, a ak je predávaný v lekárni, tak by som určite kúpil.
  Tri tisíce dokonca na sklade na mňa moc.

  Nautubone (komplex trojitý zaplatí sa kĺbov) je tzv biologická aditíva, aj keď v skutočnosti to môže byť pripísané homeopatické doplnky.

  Ak budeme hovoriť o nedostatky, ktoré sa začnú, potom sa tento nástroj môže byť účinné v miernejších štádiách ochorenia kĺbov, alebo v komplexnej liečbe ochorení pohybového aparátu. Ako hlavný doplnok by mala trvať pomerne dlhú dobu cítiť efekt. Počas prvého týždňa od prijatia môže byť také nepríjemné symptómy ako zhoršenie v “problémových” oblastí (kĺbov, chrbtice, atď.) Môže sa objaviť v amplifikáciu bolesti, zápalových procesov, horúčka, bolesti etcD. Po určitej dobe, kedy stabiliziruemost.

  Z “profesionálov”: z dôvodu zloženia vegetácie, doplnok je naozaj účinná. Samozrejme, že v pokročilých štádiách to bude mať malý rozdiel, ale to sa môže užívať preventívne a liečebné účely. Napríklad, tam sú ľudia, ktorí sú kategoricky nie je vhodná chondroitín obsiahnutá takmer vo všetkých štandardných doplnkov určených na liečbu kĺbov. Má príliš veľa vedľajších účinkov a alergické reakcie. Z tohto dôvodu je Nautubone byť zabrzdí, ak alternatívou, potom pomocný nástroj pre spoločné problémy.

  Napríklad rovnaký nátržník už dlho používa v tradičnej medicíne ako liek na liečbu chorôb pohybového aparátu. Je schopný nielen “zlomiť” soli a odstrániť z oblastí “stagnácie”. Aj vzhľadom k zloženiu bylín, kĺby postupne obnoviť jeho pôvodnej funkcie zmizne príznaky bolesti, atď.

  zdroj

  Nautubone kapsúl 30 kĺby chrbtice recenzií

  – & gt; Úvod // produkt Katalóg // Nautubone (NautuboneLE) kapsúl pre kĺbov a chrbtice

  Nautubone (NautuboneLE) kapsule pre kĺbov a chrbtice

  formy produktu :. 30 kapsule 500 mg

  Aktívne zložky :. Glukosamín sulfát, suchý extrakt z kôry bielej vŕby, laktát vápenatý, oxid horečnatý, suchý extrakt z prasličky, kyselina askorbová

  Glukosamín sulfát patrí do triedy Preparáty pre křupavku, ktorý je v súčasnej dobe široko používaný pri liečbe ochorení kĺbov. Sú prirodzenou súčasťou kĺbovej chrupavky, sú súčasťou proteoglykánov a glykozaminoglykánov chrupavky. Najdôležitejšie moment patogenéze osteoartrózy je tvorba proteoglykánov, ktorý spočíva v depolymerizácii proteín-polysacharidových komplexov s tvorbou malých zlúčenín, ktoré opúšťajú chrupavku. To tiež narušená funkcia chondrocytov, ktoré syntetizujú menej stabilné proteoglykánmi, vyvíja strata fyziologických vlastností chrupavky, čo je sprevádzané tvorbou chrupavky eróziou a trhlín. Glukosamín je zlúčenina glukózy a aminokyselín. Časť glykoproteínu – tyreoglobulínu, ktorý hrá významnú úlohu v reakcii kondenzácie molekúl diyodtirozina v štítnej žľaze. To je v prírode široko rozšírená, je súčasťou mnohých polysacharidov obsiahnutých v tkanivách stavovcov a je hlavnou zložkou chitínu – štrukturálny polysacharid, ktorý tvorí vonkajšiu kostru hmyzu, kraby atď. To je tiež v mlieku oligosacharidov , polysacharidy z spojivového tkaniva, skupina-špecifických látok v krvi, glykoproteínov krvnej plazmy. Glukosamín je Aminocukor potrebné pre výstavbu spojivového tkaniva, ako zložky glykozaminoglykánov (mukopolysacharidy) a glykoproteíny. Podieľa sa na tvorbe nechtov, šliach, kože, očí, kostí, šliach a srdcových chlopní. Hrá úlohu v procesoch sekrétov sliznice tráviaceho traktu, močových a dýchacích ciest. Obohatenie stravy s glukózamínom pomáha znížiť príznaky bolesti v osteoartritídy a zvýšená pohyblivosť kĺbov, čo je indikované na astmu, jedlo a respiračné alergie, kožných ochorení.

  Glukosamín sulfát používa v liečbe osteoartritídy a podobných ochorení, ako je prirodzený metabolit, ako prostriedok pre vyvíjanie ochranný účinok proti chrupavky.

  Z bielej vŕbovej kôry. Kôry bielej vŕby obsahuje katechín triesloviny (3-10%), glykozid salicinových, ktorý pod vplyvom enzýmu Silikáty je rozdelená na glukózu a deriváty kyseliny salicylovej; flavóny, vitamín C, živicové látky. Prípravky z vŕbovej kôry majú protizápalové, antipyretické, analgetické, diuretické vlastnosti, podporuje vylučovanie kyseliny močovej z tela, a tak sú široko používané v liečbe zápalových a metabolických ochorení kĺbov. Vodný extrakt z kôry jednoznačná vystavovacia antivírusové a hemostatické vlastnosti. Primárne použitie vŕbovej kôry pre zápalových ochorení kĺbov – artritídy, reumatizmu

  .

  praslička – má široký farmakologický účinok na telo, diuretikum, protizápalový, dezinfekčný prostriedok, hemostázy a hojenie rán efekt. To zlepšuje celkový metabolizmus, prispieva k normalizácii vody soľ metabolizmu, vylučovanie cholesterolu, rôzne toxíny; posilňuje imunitný vlastnosti organizmu, stimuluje funkciu kôry nadobličiek, zabraňuje tvorbe močových kameňov.

  Zvláštne hodnota tu vysoký obsah kremíka v ľahko stráviteľné (kyselina kremičitá) forme. Kremík sa podieľa na syntéze proteínov spojivového a epitelové tkanivá, najmä kolagénu (hlavná plastových dielov chrupavky.) – a tým, tvorbu a regeneráciu týchto tkanív a udržiavať ich pevnosť a pružnosť

  Vitamín C (kyselina askorbová). Kyselina askorbová je nevyhnutná pre funkčnú integráciu sulfhydrylových skupín enzýmov pre tvorbu kolagénu a intracelulárnych konštrukčných prvkov, dôležitých pre tvorbu chrupavky, kosti, zuby a sa hojacich rán.

  oxid horečnatý. Horčík je súčasťou metaloproteíny – komplexných proteínov, obsahujúce vo svojom zložení kovov nedobachii, skupiny bez proteínu. On je jedným z aktivátory, ktoré zvyšujú aktivitu enzýmov, zosilňovať ich účinok.
  biosyntéza proteínov je v priamej účasti iónov horčíka, ktorá je nevyhnutná pre vykonávanie reakcií aktivovaných aminokyselín a zachovanie integrity ribozómov. Počas syntézy acetyl-CoA, fosfocholin a chainposition podstatné iónov horčíka.

  laktát vápenatý. vykonáva vápnika v tele rad funkcií:

 • plast a konštrukčné, ktorý je súčasťou primárneho minerálneho podielu kostného tkaniva – oxyapatite, mikrokryštály, ktoré tvoria tvrdú štruktúru kostného tkaniva;
 • prispieva k stabilite bunkových membrán, ktoré tvoria spojenie medzi negatívne nabitými skupinami fosfolipidov, štruktúrnych proteínov a glykoproteínov;
 • vynakladaní medzibunkových spojení, ktoré poskytujú adhéziu buniek v teneobraznyh (proces adhézie);
 • nevyhnutné pre normálnu vzrušivosť nervového tkaniva a kontraktilitu svalových vlákien;
 • je aktivátorom niektorých enzýmov a hormónov, nevyhnutnou zložkou systému krvnej koagulácie;
 • podieľa na regulácii priepustnosti bunkových membrán, má účinok opačný k sodíka, podporuje vylučovanie solí ťažkých kovov a rádionuklidy ukazuje, antioxidačný účinok, má protialergické pôsobenie.

Odporúčanie pre použitie: dospelí jedna kapsula 3 krát denne počas jedla. Doba trvania 4-6 týždňov.

obsah biologicky aktívnych zložiek v dennej dávke:

Componentmgr% RPS * глюкозамин720103витамин С1521магний6015дубильные вещества3015

*% RSP. – percento odporúčanej dennej úrovniach príjmu

Kontraindikácie: individuálna intolerancia na zložky, tehotenstvo a dojčenie. Pred použitím doplnkov sa odporúča konzultovať s lekárom.

Skladovanie: V suchu, chránený pred priamym slnečným žiarením pri teplote nepresahujúcej 25 ° C. Udržujte mimo dosahu detí.

zdroj

Nautubone kapsúl 30 kĺby chrbtice recenzií

– & gt; Úvod // produkt Katalóg // Nautubone (NautuboneLE) kapsúl pre kĺbov a chrbtice

Nautubone (NautuboneLE) kapsule pre kĺbov a chrbtice

formy produktu :. 30 kapsule 500 mg

Aktívne zložky :. Glukosamín sulfát, suchý extrakt z kôry bielej vŕby, laktát vápenatý, oxid horečnatý, suchý extrakt z prasličky, kyselina askorbová

Glukosamín sulfát patrí do triedy Preparáty pre křupavku, ktorý je v súčasnej dobe široko používaný pri liečbe ochorení kĺbov. Sú prirodzenou súčasťou kĺbovej chrupavky, sú súčasťou proteoglykánov a glykozaminoglykánov chrupavky. Najdôležitejšie moment patogenéze osteoartrózy je tvorba proteoglykánov, ktorý spočíva v depolymerizácii proteín-polysacharidových komplexov s tvorbou malých zlúčenín, ktoré opúšťajú chrupavku. To tiež narušená funkcia chondrocytov, ktoré syntetizujú menej stabilné proteoglykánmi, vyvíja strata fyziologických vlastností chrupavky, čo je sprevádzané tvorbou chrupavky eróziou a trhlín. Glukosamín je zlúčenina glukózy a aminokyselín. Časť glykoproteínu – tyreoglobulínu, ktorý hrá významnú úlohu v reakcii kondenzácie molekúl diyodtirozina v štítnej žľaze. To je v prírode široko rozšírená, je súčasťou mnohých polysacharidov obsiahnutých v tkanivách stavovcov a je hlavnou zložkou chitínu – štrukturálny polysacharid, ktorý tvorí vonkajšiu kostru hmyzu, kraby atď. To je tiež v mlieku oligosacharidov , polysacharidy z spojivového tkaniva, skupina-špecifických látok v krvi, glykoproteínov krvnej plazmy. Glukosamín je Aminocukor potrebné pre výstavbu spojivového tkaniva, ako zložky glykozaminoglykánov (mukopolysacharidy) a glykoproteíny. Podieľa sa na tvorbe nechtov, šliach, kože, očí, kostí, šliach a srdcových chlopní. Hrá úlohu v procesoch sekrétov sliznice tráviaceho traktu, močových a dýchacích ciest. Obohatenie stravy s glukózamínom pomáha znížiť príznaky bolesti v osteoartritídy a zvýšená pohyblivosť kĺbov, čo je indikované na astmu, jedlo a respiračné alergie, kožných ochorení.

Glukosamín sulfát používa v liečbe osteoartritídy a podobných ochorení, ako je prirodzený metabolit, ako prostriedok pre vyvíjanie ochranný účinok proti chrupavky.

Z bielej vŕbovej kôry. Kôry bielej vŕby obsahuje katechín triesloviny (3-10%), glykozid salicinových, ktorý pod vplyvom enzýmu Silikáty je rozdelená na glukózu a deriváty kyseliny salicylovej; flavóny, vitamín C, živicové látky. Prípravky z vŕbovej kôry majú protizápalové, antipyretické, analgetické, diuretické vlastnosti, podporuje vylučovanie kyseliny močovej z tela, a tak sú široko používané v liečbe zápalových a metabolických ochorení kĺbov. Vodný extrakt z kôry jednoznačná vystavovacia antivírusové a hemostatické vlastnosti. Primárne použitie vŕbovej kôry pre zápalových ochorení kĺbov – artritídy, reumatizmu

.

praslička – má široký farmakologický účinok na telo, diuretikum, protizápalový, dezinfekčný prostriedok, hemostázy a hojenie rán efekt. To zlepšuje celkový metabolizmus, prispieva k normalizácii vody soľ metabolizmu, vylučovanie cholesterolu, rôzne toxíny; posilňuje imunitný vlastnosti organizmu, stimuluje funkciu kôry nadobličiek, zabraňuje tvorbe močových kameňov.

Zvláštne hodnota tu vysoký obsah kremíka v ľahko stráviteľné (kyselina kremičitá) forme. Kremík sa podieľa na syntéze proteínov spojivového a epitelové tkanivá, najmä kolagénu (hlavná plastových dielov chrupavky.) – a tým, tvorbu a regeneráciu týchto tkanív a udržiavať ich pevnosť a pružnosť

Vitamín C (kyselina askorbová). Kyselina askorbová je nevyhnutná pre funkčnú integráciu sulfhydrylových skupín enzýmov pre tvorbu kolagénu a intracelulárnych konštrukčných prvkov, dôležitých pre tvorbu chrupavky, kosti, zuby a sa hojacich rán.

oxid horečnatý. Horčík je súčasťou metaloproteíny – komplexných proteínov, obsahujúce vo svojom zložení kovov nedobachii, skupiny bez proteínu. On je jedným z aktivátory, ktoré zvyšujú aktivitu enzýmov, zosilňovať ich účinok.
biosyntéza proteínov je v priamej účasti iónov horčíka, ktorá je nevyhnutná pre vykonávanie reakcií aktivovaných aminokyselín a zachovanie integrity ribozómov. Počas syntézy acetyl-CoA, fosfocholin a chainposition podstatné iónov horčíka.

laktát vápenatý. vykonáva vápnika v tele rad funkcií:

 • plast a konštrukčné, ktorý je súčasťou primárneho minerálneho podielu kostného tkaniva – oxyapatite, mikrokryštály, ktoré tvoria tvrdú štruktúru kostného tkaniva;
 • prispieva k stabilite bunkových membrán, ktoré tvoria spojenie medzi negatívne nabitými skupinami fosfolipidov, štruktúrnych proteínov a glykoproteínov;
 • vynakladaní medzibunkových spojení, ktoré poskytujú adhéziu buniek v teneobraznyh (proces adhézie);
 • nevyhnutné pre normálnu vzrušivosť nervového tkaniva a kontraktilitu svalových vlákien;
 • je aktivátorom niektorých enzýmov a hormónov, nevyhnutnou zložkou systému krvnej koagulácie;
 • podieľa na regulácii priepustnosti bunkových membrán, má účinok opačný k sodíka, podporuje vylučovanie solí ťažkých kovov a rádionuklidy ukazuje, antioxidačný účinok, má protialergické pôsobenie.

Odporúčanie pre použitie: dospelí jedna kapsula 3 krát denne počas jedla. Doba trvania 4-6 týždňov.

obsah biologicky aktívnych zložiek v dennej dávke:

Componentmgr% RPS * глюкозамин720103витамин С1521магний6015дубильные вещества3015

*% RSP. – percento odporúčanej dennej úrovniach príjmu

Kontraindikácie: individuálna intolerancia na zložky, tehotenstvo a dojčenie. Pred použitím doplnkov sa odporúča konzultovať s lekárom.

Skladovanie: V suchu, chránený pred priamym slnečným žiarením pri teplote nepresahujúcej 25 ° C. Udržujte mimo dosahu detí.

zdroj

Nautubone

Kĺbová chrupavka, funkcie, spojivového tkaniva sa takmer výhradne zložený z matrice v ťahu, to extracelulárnej matrix je 91% z vysokomolekulárnych zlúčenín, v medicíne nazýva proteoglykanu. Len málo ľudí vie, čo je dôležité proteoglykánov a oni sú vlastne udržiavať normálnu hladinu hydratácie chrupavky kĺbu, zabezpečenie normalizáciu odpruženie a mazacie funkcie synoviálnej tekutiny.

Riadkové doplnky Nautubone Shuster ponúk nepostrádateľnou pomôckou pre normálne fungovanie kĺbov, pretože všetky nástroje spoliehajú na glukosamín. Glukosamín je jeden z typov protheoglicanov, význam, ktorý je popísaný vyššie. Akékoľvek ochorenie kĺbov začína s tým, že chrupavka stráca svoje tlmiace vlastnosti, pričom je spoj vystavený zaťaženiu a po chvíli začína deformovať, postupne zmenšený a opotrebenie kĺbu. Je preto veľmi dôležité pre obnovenie hladiny proteoglykánov, s cieľom obnoviť všetky potrebné metabolické procesy v spojivového tkaniva.

Je potrebné poznamenať, že proteoglykánmi obsahujú nielen kĺbovej chrupavky, ale tiež sú spojovacie prvky v medzistavcových platničiek a väzov šliach. Glukosamín, ktorý je hlavnou zložkou celej rady Nautubone, je súčasťou rôznych farmaceutických príplatku Preparáty pre křupavku. Tieto doplnky sú zamerané na liečbu ochorení chrbtice, kĺbov v prípade, keď sú degeneratívne-dystrofické patológie a zmeny chrupavky.

Nautubone: gél, balzam, krém

Spoločnosť Schuster Nautubone produkovať rad produktov pre udržiavanie normálne fungovanie chrbtice a kĺbov, vyrába niekoľko typov riešení: balzam, gél, krém. Každý z týchto doplnkov sa od seba líšia a sú navrhnuté pre špecifické funkcie.

 1. Gél pre styk Nautubone – na základe vysokého obsahu kolagénu a glukosamínu. Kolagén udržiava hladinu vody v tkanivách a bunkách, udržuje pružnosť spojivových tkanív a ich pružnosti. Glukosamín má niekoľko vplyvov:
 2. OL>

 • vyvoláva obnovu regeneračných procesov chrupavky;
 • vyživuje kĺbov a spojivového tkaniva;
 • je substrát, ktorý tvorí matricu, chrupaviek;
 • zlepšuje pohyblivosť kĺbov;
 • vedie k normálnej metabolické procesy v kĺboch ​​a tkanivách vyvoláva syntézu proteoglykánov s kolagénu a hyalurónovej kyseliny;
 • v prípade, že pravidelnej aplikácii gélu glukosamín spomaľuje proces degenerácie kĺbov a chrbtice a v paravertebrálne mäkkých tkanív;
 • je liek proti bolesti, zmierňuje zápal;
 • zlepšuje kvalitu a produkciu synoviálnej tekutiny.

Obsah mravčia alkoholu podporuje rýchle a maximálny prienik užitočných zložiek gélu hlboko vnútri.

 1. balzam Nautubone – nástroj vykonaný na vodného extraktu rastlinných organických surovín. Zloženie balzamu neobsahuje alkohol na báze zložky, farbivá, príchute. Balzamom z väčšej časti pozostáva z glukosamínu, ktorý normalizuje všetky funkcie kĺbovej chrupavky. Vzhľadom k prítomnosti v balzam liečivých rastlín, dodatok vykonáva nasledujúce účinky na ľudské telo a kĺbov:
 • doplní telu s vitamínom C,
 • obohatená o makro a mikroelementov;
 • je zdrojom flavonoidov a taníny.

Pre udržanie zdravia pohybového aparátu a jeho súčasti sa nezaobíde bez týchto živín, ktoré vyživujú kĺbovej chrupavky, chrbtice, väz, šľachu a medzistavcové platničky.

 1. Smotanové Schuster Nautubone je ďalej určený pre tieto účely:
 • prispieť k obnove chrupavky;
 • zabraňuje deštruktívne procesy v kĺbov a chrbtice;

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...