správy

Night Comfort – názory, cena, kde kúpiť, originálne, alebo to stojí za to

Spray chrápanie. Ako to môže pomôcť zastaviť chrápanie? Príčiny chrápanie a jeho laciniata fondy. Čo je to všetko? Spray Night Komfort a posudzovanie účinku aromaterapiia. Hype znova? Zhrnutie

Spray chrápanie. Ako to môže pomôcť zastaviť chrápanie?

A tak sa pred nami je ďalší liek na chrápanie je prekvapivo ľahko ovládateľný. Koniec koncov, to vyzerá normálne sprej osviežovač dychu mätu a mandarínka. On sľubuje, že zníži intenzitu chrápanie, a prípadne aj odstrániť ju.

v ľavom hornom rohu na snímke nájdete vysvetlenie, ako bude splnený cieľ: sprej znižuje vibrácie tkaniva mäkkého podnebia. Je to dosť na odstránenie chrápania? Ak chcete odpovedať na túto otázku, je potrebné pochopiť príčiny tohto javu.

Príčiny chrápanie a jeho liečba Night Comfort

Počas spánku mäkké poschodie (čapík) nedobrovoľne uvoľňuje a môže prísť do styku s hrdlom, blokujú prúdenie vzduchu. Tlak mäkkého podnebia “drnčanie” a vibrácie, vytvára chrápanie.

Ak chcete tento problém vyriešiť, je potrebné posilniť svaly poschodia a dýchacích ciest. Môže pomôcť tiež zbaviť sa nadváhy.

Moderná medicína ponúka tzv CPAP-terapia – mechanickú ventiláciu. Tiež znížiť veľkosť a kapacitu na oblohe používa lasera a kryoterapiu. Existujú aj iné spôsoby: napríklad, môžete skúsiť použiť špeciálny pomôcok, implantátov alebo podstúpiť ortodonticky v prípade, že chrápanie je spôsobené tým, že prestalo dolnej čeľuste a jazyka

.

Jediná vec, ktorú nemožno nájsť medzi rôznymi spôsobmi liečby je farmakoterapia. Vo svetle tohto postreku chrápanie vyzerá naozaj nezvyčajné. Ako sa mu bude tento problém riešiť?

zloženie. Čo je to všetko?

  • Austrálsky eukalyptu. Súdiac výhradne podľa názvu, táto rastlina neexistuje: v Austrálii rastúcich eucalypts, ale žiadne druhy tejto rastliny, ktoré by sa nazýva austrálsky eukalyptus. V lekárstve sa používa iba 3 druhy eukalyptu. Dostal esenciálny olej sa používa ako antiseptikum pri ochorení pľúc a kašeľ. Ako lieky na chrápanie, pred výskytom tohto spreja, eukalyptový olej nebol použitý.
  • Saffron. Existuje 50 druhov šafranu. V ľudovom liečiteľstve, šafran je pripravený na liečbu takmer všetky problémy s očami a urogenitálny systém, posilňujú imunitný systém a srdce, upokojuje nervy a eliminovať kašeľ. Ale aj tam, v ľudovom liečiteľstve, nie sú dosť bystrí šafran pre liečbu chrápania. Ako taký, on opäť spomenutý iba v predajnej strane spreja.
  • Calvin. A to nie je rastlina, avšak 1% roztok alkoholu, ktorý sa extrahuje acetónom z listov šalvie. V skutočnosti sa jedná o antibiotikum lokálne, ktorý sa používa na liečbu rôznych zápalov v oblasti úst. Ako lieky na chrápanie, nikto s výnimkou predajcov spreje Calvin nepoužíva.

A tak sa všetky tieto komponenty neodporúča ako lieky na chrápanie – a to aj v ľudovom liečiteľstve. A tradičná medicína, ako vidíte vyššie, nepoužívajte sprej na vyriešenie tohto problému. Avšak, v skutočnosti znamená, že sa pozrieme na tradičnej medicíne nepatria.

Spray nočné pohodlie a účinky aromaterapie

Tu je cieľom objasniť nájdeme pod informáciami o zložení:

Aromaterapia je forma alternatívnej medicíny, v ktorom je hlavný vplyv na telo spočíva na ramenách aromatických látok odvodených z rastlín.

Napriek tomu, že niektoré vône majú blahodarný vplyv na človeka ako celok, táto veda vyžaduje ďalší výskum a dôkazy, aby ju prijali za vedecky preukázané. Cituje Wikipedia:

  • Rad výskumných pracovníkov tvrdí, že do dnešného dňa, dôkaz pre terapeutické použitie aromaterapie chýba a, pretože to môže spôsobiť celý rad vedľajších účinkov, použitie jeho aplikácia je sporná.

A čo je ešte zaujímavejšie je uvedené v zložení Calvin – alkoholový roztok, ktorý nie je ani éterický olej! Takže ponúkame ku kúpe sprej, ktorý odstraňuje chrápanie a pracuje na princípe aromaterapie. Avšak účinnosť aromaterapia sú pochybné.

Ale aj keď tento druh tradičnej medicíny je efektívna, potom sprej na rozdiel od “kanonikov” aromaterapia: Vzhľadom k jeho zloženie, okrem éterických olejov, je antibiotikum! Čo je aromaterapia? A čo to všetko má na liečbu chrápania?

Expertný odhad. Hype znova?

To vážne podkopáva dôveryhodnosť Minusio. Nejako presvedčiť zákazníkov, že to znamená, že môžete dôverovať posudok uznávaného odborníka.

Táto konzultácia Valery Studziński. Hovorí, že sprej chrápanie Night Comfort veľmi dobré. Ale hovorí to isté o MySleepGood:

A pokiaľ ide o kvapiek od nespavosti:

Vlastne Valery Studziński je románová postava, ktorej snímka vytvorený s microstock.

Majitelia týchto stránok môžu pochopiť, čo má zmysel prísť s niekoľkými odborníkmi a kupovať obrázky, ak môžete použiť rovnaký odborník, platiť za obrázok ho raz?

Zhrnutie Night Comfort

Spray Night Comfort (Night Comfort) nepomôže zastaviť chrápanie. Ak sa pokúsite pochopiť, čo to znamená, môžete nájsť veľa pochybností a rozporov. Sprej sľubuje poskytnúť aromaterapia účinky, ale v jej štruktúre, s výnimkou éterických olejov, antibiotikum lokálne aplikácie.

Zároveň sa žiadny z nástrojov komponentov nie je osvedčil ako liek na chrápanie. Akýkoľvek lekár liečbu chrápania potvrdiť, že spreje sú neúčinné v boji proti tomuto problému.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...