správy

Provocative Gel – názory, cena, kde kúpiť, kúpiť teraz

Provocative Gel je nový nástroj na zlepšenie kvality intimity od spoločnosti Moskva HendelsGarden. To vám umožní zvýšiť pocit pre oboch partnerov pri sexe. Mazivo kompenzuje nedostatok prirodzenej mazanie, posilňuje erekciu a pomáha zabrániť predčasnej ejakulácie.

Vzorec je to provokácia pre ženy a mužov na báze prírodných surovín. Je schválená špecialistov, andrologists, čo je potvrdené oficiálne vysvedčenie. Kúpiť Provocative Gel môže každá osoba mladšia väčšiny.

Čo určuje intenzitu orgazmu?

Potešenie, ktoré dostanete z intimity, závisí od viacerých faktorov:

 • sexuálnu príťažlivosť partnera alebo partnera;
 • vybranej polohy, frekvencia a intenzita pohybu.
 • anatomická štruktúra pohlavných orgánov u mužov a žien, ich kompatibilitu;
 • prchavosť ženskej vagíny, jej vlhkosť;
 • pevnosť a stabilita mužskej erekcie.

V závislosti na kombinácii týchto faktorov, ženský orgazmus môže trvať od niekoľkých sekúnd až 1,5 hodiny. Kým otvorenie krčka maternice, uvoľnenie tajných maternice žľazy. To ovplyvňuje nervové zakončenia, čo spôsobuje sladké pocity.

Male orgazmus podobá ostrý, veľmi príjemný svalové kontrakcie. Intenzita pocitu tiež závisí od citlivosti, vzhľadom k rýchlosti vedenia nervových impulzov. U stanovísk, Provocative Gel Gél môže im posilňovať niekoľkokrát.

Povzbudiť pre mužov produktov |

Jedinečné vlastnosti maziva

Gél Zachytenie má nasledovné vlastnosti:

 1. obklopuje a chráni citlivú pokožku pred poškodením. V prípade, že povrch kože a slizníc tam sú trhliny, eliminuje nepohodlie spôsobené trením.
 2. hydratuje a vypĺňa nedostatok prirodzenej mazanie. To uľahčuje trenie ako u vaginálny a análny sex.
 3. Posilňuje Erekcia muži uľahčuje kontrolu nad ním, pomáha, aby sa zabránilo predčasnej ejakulácie.
 4. Udržuje svalový tonus vagíny, čo umožňuje zvýšiť intenzitu pocitov.
 5. Zvyšuje citlivosť erotogénnych zón, takže orgazmus ešte dlhá a jasné.
 6. OL>

  Okrem toho, droga má baktericídne vlastnosti. Ten ničí patogénne mikroorganizmy, ktoré môžu spôsobiť infekčné choroby.

  Bezpečné a prírodné zloženie

  Súčasťou maziva zahŕňa:

  1. vosk -. Eliminuje trenie
  2. Močovina – deodorizes oblasť genitálií
  3. .

  4. Glycerín – vyživuje a zvláčňuje pleť
  5. .

  6. Kofeín – zvyšuje prekrvenie, stimuluje erekciu
  7. .

  8. Mentol (mäta) – dáva krému príjemnú vôňu
  9. .

  10. Enzým hyaluronidáza – stimuluje tvorbu hormónov rekreačných

  .

  Predám Provocative Gel k orgazmu – bezpečný spôsob, ako diverzifikovať intímny život. Vďaka mazivo na báze vody je najbližšie k prirodzenej mazanie.

  Ako to funguje?

  Realitné názory na prírodný produkt Provocative Gel pre svetlé orgazmov vľavo na internetových stránkach výrobcu potvrdiť nárokovaného účinnosť. Krém zvyšuje sekréciu oxytocínu, serotonínu, dopamínu a endorfínov. V dôsledku toho, orgazmus oboch partnerov je zvýšená niekoľkokrát.

  Na sexuológovia o Provocative Gel

  Lekári pripomenúť, že pre intímnu hygienu mazivo nemá antikoncepčné vlastnosti. Potláča aktivitu patogénnych baktérií, ale chrániť pred pohlavne prenosnými chorobami, nie sú schopní. Aby sa zabránilo infekcii a neželaného tehotenstva v športovom sexuálnych vzťahov, je nutné používať kondóm.

  Intímne lubrikant môže byť použitý s akýmkoľvek kondóm. Podľa lekárov, provokatívna gél gél nepoškodzuje štruktúru latexu, alebo polymér, ktorý tvorí základ kondómov.

  Dôvody pre popularitu krém

  Spotrebitelia uviesť také výhody maziva:

 • ľahkú textúru;
 • rýchla absorpcia;
 • ochrana pred baktériami;
 • Jednoduché použitie,
 • zvýšenie sexuálnej túžby;
 • predĺžiť dobu styku;
 • rozumná cena gél Provokácia pre mužov a ženy.

Ako používať Provocative Gel

, aby sa zabránilo nežiaducim vedľajším účinkom, pred použitím mali skontrolovať na nákup. Na obale krému by mala byť umiestnená informácie o výrobcovi, dátume expirácie, návod na Provocative Gel členov. Výrobca varuje: zárukou kvality a bezpečnosti sa vzťahuje len na originálne výrobky

.

Ak chcete si spomenúť, ako používať provokácie, je ľahké. Krém-gél aplikovaný na celý povrch členovi a trením s masážne pohyby po dobu 2-3 minút. Potom môžete pokračovať mať sex, bez toho aby čakal na sušenie maziva.

Krém môže byť použitý pre vaginálne a análny sex, mazať akékoľvek intímne hračky. To nespôsobuje žiadne podráždenie, svrbenie alebo iné nepríjemné pocity.

Kde si môžem objednať Provocative Gel?

pochopiť, kde kúpiť gél provokáciu k orgazmu – žiadny problém. Na oficiálnych webových stránkach služby výrobcu priamo. Ruská spoločnosť dôrazne odporúča používať len preverené metódy získavania, aby sa zabránilo podvodom. Na jeho ubezpečenie, kúpiť gél provokáciu v lekárni. – nie je najlepší nápad

Pri objednaní priamo výrobca garantuje vysokú kvalitu produktu, ako aj rýchle a presné dodávky. Hodnota Provocative Gel za sex platí len do aktuálneho výmenného kurzu.
na gélu “provokácie” Súčasná cena dozvedieť na oficiálnych stránkach výrobcu.
Ak chcete kúpiť gél “provokácia” v oficiálnom obchode.

& nbsp;

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *