Purihot - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky
Zdravie

Purihot – negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

Krém Mast Life – je multifunkčný nástroj s množstvom prirodzeného zloženia. Rozsah použitia krému širokého: sa používa na liečbu vnútorných chorôb, alergie, vredy, problémy so zubami, atď krém sa používa na bolesti odľahčovacia svalov a väzov, rovnako ako pocit ťažoby v nohách po dlhšej dobe chôdzi alebo cvičenie. Používanie krému môžete znížiť opuchy nôh, zlepšujú krvný obeh, aktivujú regeneráciu a látkovú výmenu na bunkovej úrovni. Vzhľadom k svojej antibakteriálny a protizápalový účinok nástroje úspešne používa v kožných léziách inej povahy.

Purihot poskytuje skutočnú pomoc v rôznych patologických stavov. Použitie hojenie krém s výhradou požiadaviek uvedených v tejto

príručke, pomôže, aby sa zabránilo negatívne reakcie v

tele a eliminovať symptómy rôznych chorôb, znižuje kvalitu života v krátkom časovom horizonte.

Popis Purihot

Masť život pre nohy je zdravotné a kozmetické prostriedky dokonale starať o kožu dolných končatín. Obsahuje komplex rôznych zložiek, prítomnosť, ktorá je vzhľadom k univerzálnosti a účinnosti nástrojov na rôzne choroby. Krém má antiseptický účinok, pomáha predchádzať ochorenia ciev dolných končatín a mnoho ďalších patológií.

Svedectvo Purihot

Účinok krému je zameraná na liečenie rôznych terapeutických ochorení. Bolesť náprave úľavy a tiaže v kĺboch, dezinfikuje a tónov kože.

masť nesmú používať keď ste precitlivený zložky obsiahnuté v prípravku. Aby sa zabránilo nežiaduce kožné reakcie sa odporúča, aby test na citlivosť.

Unikátny a univerzálny nástroj sa používa na liečbu:

 1. Kŕčové žily, tromboflebitída dolných končatín, konštantný únava a opuchy nôh;
 2. patológií cievneho systému a porúch metabolických procesov v kožných bunkách
 3. Choroby sprevádzané bolesťou vo svaloch;
 4. Artróza a artritída rôznej etiológie;
 5. Trhliny, mozole a kurie oká;
 6. krvácanie v mäkkých tkanivách, hematómy;
 7. herpetické ochorenia dermis, vredy, popáleniny rôzneho stupňa a etiológie.
 8. Alergické reakcie na koži, dráždenie pokožky v dôsledku bodnutia hmyzom, a dermatitída a psoriáza;
 9. nádchy a zápalových ochorení pľúc;
 10. bolesť

 11. Ústna spôsobené cysty;
 12. hemoroidov vonkajšie a vnútorné formy;
 13. vaginálnu suchosť a poruchy mikroflóry.

Krém pomáha obnoviť pružnosť pokožky, môžu byť použité vo veterinárnej medicíne na liečbu poranení zvierat.

Action Purihot

Vzhľadom k výrazným liečebného účinku krému Masť Life má analgetický účinok, odstraňuje prekrvenie a opuchy, normalizuje regeneračné procesy, urýchľuje hojenie zlomenín, rán a poškodenej pokožky. Vzhľadom k svojim antibakteriálnym vlastníctva krémových dezinfikuje pokožku a bojuje patogénnych mikroorganizmov. Liekom má protizápalové účinky, bráni šíreniu nákazy.

Cream Purihot je častou voľbou športovcov a ľudí vedúcich aktívny životný štýl. Používa sa na odstránenie bolesti a stuhnutosť svalov, ku ktorému dochádza v dôsledku aktívneho tréningu.

Zloženie Purihot

Univerzálnosť smotany a jeho rôznych akcií v dôsledku prirodzeného zloženia. Komplex účinných látok činí Purihot pre nohy unikátny doplnok účinné pri liečbe rôznych ochorení.

Časť Purihot zahrnuté:

 1. neovitin. Komponenta je patentovaný látka odvodená z ženšenu. To

  má imunomodulačný účinok a pozitívny vplyv na organizmus ako celok. Neovitin zabraňuje zhoršeniu zápalového procesu vzhľadom k protizápalovým účinkom. Látka má antioxidačné vlastnosti, vďaka ktorým poškodenie zabraňuje buniek, zvyšuje pružnosť cievnych stien a zvyšuje ochranné vlastnosti organizmu.

 2. ricínový olej. Obsahuje veľké množstvo glyceridov. Pomáha zlepšiť stav pokožky. Táborák olej hydratuje a vyživuje pokožku, obnovenie jeho hebkosť a zdravie.
 3. CARNOSINE. Zvyšuje prenikanie účinných látok cez kožnú bariéru a zosilňuje ich pôsobenie.
 4. gáfor. Má antiseptické a miestne dráždivé účinky. bolesť eliminuje, zlepšuje krvný obeh a látkovú výmenu v kožných bunkách.
 5. deriváty

 6. chlorofylu. Ich tón a čistí pokožku od baktérií a mikróbov, majú antioxidačné a protizápalové účinky.
 7. lanolín. Vyživuje a vyživuje epidermis lipidy, je mäkkej kože, hladké a zdravý vzhľad.
 8. Mentol. Má chladiaci a upokojujúci účinok. Mentol má analgetické vlastnosti, pomáha eliminovať tiaže v dolných končatinách a zvyšuje aktivitu pohybov.

Návod na použitie, Purihot

Universal medikovanej kozmetické Purihot musí byť aplikovaná presne podľa návodu. Aplikovať masť na čistú a suchú pokožku. Používanie krému pre liečbu

ochorení cievneho systému nohy dodatok je nutný k votrite do problémové oblasti a jemne masírujte smerom nahor.

K odstráneniu syndróm bolesti v svaloch dodatku je vtiera do postihnutých tkanív s ľahkými pohybmi. V dermatologických patológií, popáleniny a modriny liek by mali byť použité v malých množstvách a len po predchádzajúcom testovaní.

Ak je masť sa používa na liečbu nádchy, je potrebné zadať do dutín nosa turundy impregnovaného s terapeutickým činidlom.

Krém sa úspešne používa v prítomnosti hemoroidov a prasklín riť. Ak chcete znížiť bolesť a zápal uzlín rozmazaná malé množstvo peňazí.

Ťažkosti so žilami

S mastí, môžete eliminovať nočné svalové kŕče, zmierniť únavu a opuchy. Účinným nástrojom tiež v skorých štádiách kŕčové žily a tromboflebitídy. Doplnok aktivuje látkovú výmenu, zlepšuje tonus ciev a krvného obehu. Aplikácii masti s 2 krát denne: pred predpokladaným zaťažením a po ňom. RUB vo výrobku s ľahkými pohybmi masážnych. Po použití produktu sa odporúča ľahnúť s nohami na vankúš 20 cm.

V prípade tromboflebitídy, prítomnosť krvných zrazenín v žilách, nenanášajte masť, aby nedošlo k povzbudeniu havarijnom stave. – sťahovanie zrazeninu

Bolesti svalov

masť používa na zmiernenie bolesti svalov po cvičení alebo fyzickej práce. Účinný pre

kŕče, kontraktúry určitých svalových skupín, slabosť. S využitím doplnku možné liečiť podvrtnutie.

Použiť krém po tréningu a o 24 hodín neskôr. Trauma masť môžete použiť až 3 krát denne, a kontraktúry svalov častejšie v kombinácii s zagrebelnyi postupmi. Ak použijete masť prílišné chladenie z oblastí, ktoré má výrobok.

Bolesť kĺbov

Mast Life znižuje bolesti kĺbov pri artritíde, artrózy, osteochondróza, dne, ischiase a reumatizme. Doplnok je účinný aj pri akútnej fáze ochorenia. Mali by ste ho aplikovať na problémové oblasti a okolo nej. Spolu s oteplením procedúr, masáže a parný kúpeľ zvyšuje efektivitu finančných prostriedkov.

Po trenie by sa malo zabrániť chladenia. Masáž chrbtice sa neodporúča.

Problémy zastavenie

Masť pomáha s mozole, odreninami, ostrohy a popraskané päty. Naneste krém na problémovú oblasť. Rub krém alebo masť treba masírovať až do úplného vstrebania.

Hematómy (modriny)

Uplatňovanie masti bezprostredne po úraze, bump alebo pokles môže zabrániť vzniku podliatiny, opuchy a modriny v mieste poranenia. Znovu aplikácii masti po niekoľkých minútach po prvej aplikácii. V prípade hlbokých rán na Purihot je nemožné použiť, pretože to môže zhoršiť krvácanie.

Stimulácia krvácania

Pre urýchlenie hojenia rán urýchľuje krvný obeh. Doplnok zvyšuje krvácanie a podporuje rýchle hojenie drobných rán.

varí, herpes

masť má antibakteriálne, antiseptické a protizápalové účinky. Zlepšuje lokálne imunitu, tým nezaistí, aby sa zabránilo tvorbe vredy a herpetickou vačok. Krém nie je len kože príznaky infekcie, ale aj lieči chorobu sám.

Použiť na problémové oblasti na tenkej vrstve. V prítomnosti varí sa odporúča, aby sa zabránilo intenzívnej trenie krému. Po aplikácii je potrebné umyť si ruky mydlom, aby sa zabránilo šíreniu infekcie.

Burns

V prípade naliehavej použitia pre popáleniny masť má vysokú účinnosť. Naneste zmes na popáleniny čo najskôr. Hrúbka smotanové vrstvy činí 3 mm. masť zmierňuje bolesť takmer okamžite po aplikácii. Keď krém je teplo a bolesť sa vráti, je potrebné jemne drhnúť zvyšky dodatku a platí na vrchole nová vrstva. Opakujte postup anestéziologického nutnosť úplného vymiznutia začervenanie a bolesť.

Alergia a uhryznutie

Uplatňovanie masti na uhryznutie hmyzom pomáha odstrániť svrbenie, začervenanie a opuch. Pozitívne účinky doplnku v dôsledku zvýšenia krvného obehu a aktívny dekontamináciu alergénu a toxických látok. V prípade zvierat zhryzu rany treba umyť a mazané nástroje.

Mast Life má iba miestny vplyv. V prípade závažnej alergickej reakcie, viacnásobné bodnutie hmyzu a zvierat by mala bezodkladne kontaktovať lekára.

dermatitída, lupienka

V dermatologickej patológie masť zníženie závažnosti klinického obrazu a môžu byť zahrnuté do liečebného kurzu ako doplnkový doplnok. Krém zmierňuje svrbenie, a v niektorých prípadoch dokonca pomáha odstraňovať šupiny u psoriázy. Výhodou mastí je jeho bezpečný, prírodný prípravok, ktorý nemá žiadne kontraindikácie na rozdiel od hormonálnych liekov používaných na liečbu týchto ochorení.

Nádcha

Purihot je ideálny liek na prechladnutie. Účinok doplnku vzhľadom k liečebným účinkom antioxidačného komplexu a sušiace vlastnosti mentolu.

Použiť produkt, že sa do dutín tampóny napustené masti. Môžete tiež mazať sliznice nosa a trieť nástroj v nose. Pre úľavu od prekrvenie nosovej sliznice potrebné držať plochu štetcom medzi palcom a ukazovákom pod tečúcou teplou vodou po dobu 5 minút, potom okamžite RUB oblasť so smotanou.

V prítomnosti polypózy dodatok podávané do nosa nie sú povolené.

Stomatológia

Mast úľavy bolesti zubov, čo eliminuje opuch. Môže byť použitý ako protizápalová látka, ktorá podporuje absorpciu cýst. Ak chcete získať liečebný účinok je nutný pre mazanie ďasná v blízkosti boľavého zuba von. Môžete tiež staviť na problémové oblasti ďasien tampónom namočeným v kréme. Postup vodivý na noc.

Vplyv doplnku vo väčšine prípadov dočasné a plné liečby by sa mal poradiť s zubára. Nie je dovolené, aby masť na ďasná po extrakcii zuba, aby nedošlo k silné krvácanie z rany.

Gynekológia

Masť Purihots použité pre normalizáciu vaginálnej mikroflóry, rovnako ako na odstránenie suchosť a svrbenie. Krém eliminuje strie po pôrode.

Hemoroidy

Vďaka užitočnú súčasť krému zmenšuje hemoroidy, znižuje bolesť a podporuje hojenie trhlín konečníka. Potreba starostlivo aplikovať prípravok 2x denne v konečníku. Môžete tiež zadať napustené masti tampón do konečníka a nechajte cez noc. Liečba pomocou doplnku sa odporúča začať v období remisie, aby nedošlo k podráždeniu konečníka a kožou.

Zápal priedušiek, zápal pľúc

bronchitída a pneumónia sú sprevádzané ťažkou kašeľ. Na zmiernenie kašľa a ľahšie výtok hlienu sa odporúča, aby si masáž chrbta s doplnkom. Pohyb pri aplikácii musí byť ľahké, s cieľom od pása k ramenám.

Problémy

Zvuk

Mast pomáha urýchliť krvný obeh v oblasti očí a pomáha prekrvenie sietnice a očného orgánu, v dôsledku čoho je zlepšenie videnia za šera a pri únave.

Použiť masť potreba okolo očí, aby sa zabránilo očné viečka.

Kde kúpiť a cena

Cena smotanovej masť života je asi 270 rubľov. Doplnok vyrábané s objemom 125 ml kúpiť masť možné objednať on-line na internetovej lekárni.

analógy Purihot

Prípravky, ktoré majú rovnaký farmakologický účinok Purihot, je považovaná za krém Khondreks, vyvinuté na prírodnej báze. Doplnok má protizápalové a posilňujúci účinok, pomáha odstrániť bolesti a tiaže v končatinách.

Analógy liečivé a kozmetické krémy sú tiež považované za Krémy s močovinou zmäkčovanie TM lekár, kozmetický krém upokojujúce pre nohy s pagaštanu a levandule (samozrejme), krému Sto recepty krásy s zmäkčovacie účinok, ktorý obsahuje extrakt z Golden tekvica a kukuričný olej (Kalina), nožné krém s Rakytníkový olej (Golden supplementstore), krém pre nohy TM (Scholl), krém Safari pre nohy krém noha skorocel (Kalina), krém-gél Bio analgetikum život.

názov Purihot zodpovedá účelu doplnku, pretože tento krém je viacúčelový a bol úspešne použitý pre zníženie závažnosti symptómov rôznych ochorení. Je to spoľahlivý a cenovo dostupný nástroj, ktorý by mal byť v každej lekárničke.

Recenzie Purihot

Vážení čitatelia, sme v skutočnosti oceniť Váš názor! – takže vítame spätnú väzbu o účinnosti Pleťový krém masť Život v komentároch, budú užitočné pre iných používateľov

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...