správy

Silane Guard – tekuté sklo, cena, kúpiť hneď, kde kúpiť, komentáre,

Pre niekoho auto je nevyhnutným dopravným prostriedkom, zatiaľ čo iné súkromné ​​dopravy pôsobí ako vizitku. V podstate, ktorá priľne k väčšine podnikateľov, pre ktorých je obraz hrá dôležitú úlohu v ich činnosti. V každom prípade pozor majiteľ vždy zaisťuje, že jeho “dieťa” vyzerať tak dobre, ako je to možné, čo môže podporiť kvapalina Silan sklo strážiť skutočnú spätnú väzbu, ktorá je pozitívne aj negatívne.

Čo je to nástroj, a prečo je to veľa konfliktné názory? Ide o nový nástroj navrhnutý tak, aby výrazne zlepšiť vzhľad absolútne žiadne auto. Klasické leští v tomto ohľade postupne nechať v minulosti, pretože mnohí motoristi potrebovať kvalitný a efektívny produkt.

Firma Willson Silan Guard

Radiátory sú špecialisti Willson odfotil produkt skla Guard, ktoré majú podstatne zlepšené. A vďaka skloviny sa podarilo preniknúť do celosvetového trhu. Je to bez preháňania povedať, že značka Willson prispel na uvedenie nového špecializovaného ochranných prostriedkov pre automobilový lak. Výsledky po aplikácii prípravku je nenechala dlho čakať. Ako už bolo uvedené, skutočné názory na tekuté sklenené Silan stráže, auto skutočne dostane jasný a bohatý odtieň.

Spoločnosť vyrába kozmetiku pre osobné automobily na dlhých 50 rokov. Počas tejto doby sa firma zriadila svoje kancelárie v týchto mestách:

 • Osaka;
 • Nagoya;
 • Fukuoka;
 • Sapporo.

Tiež Higashimurayama (predmestí Tokia) je rastlina z firmy. Okrem tekutého skla špecialistov uvoľňovanie a iných kozmetických prípravkov pre starostlivosť o vaše auto: šampóny, čistiace prostriedky, prostriedky na obnovenie lak, príchute atď dnes spoločnosť Willson právom zaujíma vedúcu pozíciu na svetovom trhu kozmetiky

Priaznivci Silan Guard

Tí majitelia automobilov, ktorí sa už podarilo vyskúšať novinku na našej vlastnej skúsenosti vo vynikajúcom výsledkom. Súdiac podľa skutočných názorov, tekuté sklo Silan Guard umožňuje auto, ktoré majú byť transformované, a vonkajším leskom jeho teraz takmer na nerozoznanie od tých modelov, ktoré vidíme v mnohých showroomoch. V porovnaní s klasickou leštenie, je rozdiel viac než zrejmý. V prvom rade, rozdiel spočíva v dokonale hladkým povrchom a dlhou životnosťou.

Pre väčšinu spotrebiteľov dôležité kritériá:

 • kvalita;
 • bezpečnostné
 • náklady.

Nový produkt sa hodí tieto a mnohé ďalšie požiadavky moderného automobilového trhu. Okrem toho, ako je uvedené u niektorých zákazníkov, výrobok má trvalý kozmetický efekt, to je jednoduché a pohodlné použitie. Ale čo je najdôležitejšie, tekuté sklo nemá žiadne škodlivé účinky na farbou karosérie, čo je dôležité. Uložené aj celistvosť poťahu tela.

Skeptici Silan Guard

Ale okrem priaznivcov prostriedkov, niektorí majitelia dopravy majú iný názor. Takže, súdiac podľa niektorých názorov, Silan Guard (tekuté sklo používané v automobiloch), však, ako každý iný, nedáva 100% výsledok. Tiež odporcovia sa domnievajú, že nie je možné vytvoriť univerzálny možnosť, ktorá by mohla prísť na každý orgán, vrátane malého staré “Lada” alebo “záporožec” v prípade núdze. S najväčšou pravdepodobnosťou, nikdy sa snažil kúpiť novinku od japonského výrobcu, alebo nie robiť to skoro.

Ako prax ukazuje, kde sa kategoricky negatívne komentáre o tekuté sklenené Silan stráže až stretnete. Samozrejme, že na webe nájdete niekoľko názory majiteľov, čo znamená nepotešilo ani nepriniesla očakávaný výsledok. Ale to je skôr výnimkou, rovnako ako v tomto prípade hovoríme o možnom falzifikát. V skutočnosti, že japonskí výrobcovia sa podarilo prekvapiť najhorlivejší skeptikov.

Pozor! – falošný

Ako vyplýva z mnohých skutočných názorov, tekuté sklo Silan Guard už získal veľa popularity, a to ako v USA, tak v Európe. Prečo by inak výrobcovia museli urýchlene zriadiť 4 výrobných liniek pre potešenie všetkým ľuďom v núdzi. Avšak, ako je tomu vždy s obľúbenými výrobkami, existuje nebezpečenstvo naraziť na falšovaných výrobkov, ktoré sa na pôvodnú, je irelevantné.

výrobcu, ako bojovať s touto spoločnou “choroby” pre realizáciu vlastného produktu používa iba svoju dealerskú sieť. V tomto ohľade je kúpiť novinkou je len prostredníctvom oficiálnych internetových stránkach. Jediný spôsob, ako sa chrániť pred podvodmi.

To je štandardná kvapalina sklenené Silan stráž? Sada obsahuje všetko, čo potrebujete, aby telo svetlé vozidlá a atraktívny lesk

 • Jednozložkový kvapalina s kapacitou 95 alebo 57 ml.
 • huba aplikátor aplikovať prípravok na povrch tela.
 • Špeciálne mikrovlákno textílie
 • Návod na použitie.
 • Ochranné rukavice.

Nie je nutné používať ďalšie finančné prostriedky. A navyše k nákupu prostredníctvom oficiálnych internetových stránok Japanese (má anglický jazyk), a to na území Europen federácie firmy produkty Willson k dispozícii na kúpu prostredníctvom oficiálnych dílerov OOO “Európa”. Iba bude cena o niečo vyššia ako na internetových stránkach výrobcu.

V preslávenej Tube video, ktoré možno nájsť údajnú usvedčujúce videozáznam. Je však potrebné osobne prezeranie týchto videí, pretože je zrejmé, že autor si kúpil falošný Silan Guard (tekuté sklo pre automobily), a spätná väzba pod videom to jasne ukazujú. Z tohto dôvodu je potrebné dávať pozor, a nie kupovať výrobky lacnejšie ako 3 500-4 000.

Čo je tekutý sklo Silan Guard

Súdiac podľa mnohých názorov majiteľov železných koní, ochrana tela – to je naozaj tvrdým orieškom, ktorý, bohužiaľ, musia čeliť absolútne všetky ovládače, začiatočníkov aj skúsených. V poslednej dobe, vďaka mnohým mechanických a chemických faktorov zahŕňajúce akékoľvek auto je vážny test stability. A to platí najmä v rozsiahlych oblastiach mestských. V dôsledku toho, na pevnosť a trvanlivosť vrchnej lakové vrstvy je výrazne znížená.

Z tohto dôvodu je nutné trvalé ochranné nástroje, ktorý by mal lacné. Našťastie technológie nikdy neprestane vyvíjať, a teraz si môžete užívať plody nového produktu s názvom Vodné sklo Silan Guard. To spôsobilo značný rozruch nielen medzi mnohými automobilových nadšencov, ale aj profesionálov. Ide o revolučné riešenie v oblasti automobilovom priemysle, ktorý je zodpovedný za rozvoj japonskú spoločnosť Willson.

Použiť každý môže urobiť – nie je nutná prítomnosť nejaké špeciálne zručnosti. A priaznivá cena pôsobí ako pekný bonus. Použitie tohto nástroja prispieva k významným úsporám, pretože je možné znížiť počet ciest do umývačky. Okrem toho môžete ušetriť na automobile laku. A každý vie, koľko to stojí zladiť a farby karosérie.

Vysoká kvalita výrobkov dosiahne usilovnej a tvrdej práci profesionálov Willson. Vďaka použitiu moderných technológií v štruktúre polymérového filmu tekutého skla pre autá stráže vstúpil silanu oxid kremičitý. Je možné zvýšiť pevnosť povlaku. Nástroj je jednozložkový, a to znamená, že je to predávané pripravený na použitie. Ako prax ukazuje, objem 95 ml stačí pre spracovanie jediného jeep, minibusu alebo tri osobné automobily (triedy D).

Prednosti Silan Guard

veľkej obľube tekutého skla v dôsledku niektoré výhody:

 • Dostupná cena. To je najdôležitejším ukazovateľom pre väčšinu motoristov.
 • Jednoduchosť použitia. Pred aplikáciou pretrepať.
 • Hydrofóbna vlastnosti. Vodoodpudivé a nečistoty odpudzujúce účinky sú zrejmé, o čom svedčí mnoho majiteľov automobilov.
 • Ochrana. Posilnením oxid kremičitý polymérny film eliminuje výskyt malých škrabance, ktoré môžu vo všeobecnosti byť ručné alebo mechanické umývanie áut.
 • efektívny odpor. Správne použitie Vodné sklo silanu stráže (najmenej 3 vrstvy) umožňuje, aby povlak tak, aby vydržali asi 50 bezkontaktné drez telo.
 • zariadenia. Všetko, čo potrebujete, je už obsiahnutý v sade, a nič navyše kupovať nemusíte.
 • Jasná vzhľad. Mnoho motoristov boli ovplyvnené vynikajúci výsledok! – auto naozaj svieti

Obvykle pri čistení použití tvrdej čistiace prostriedky, ktoré majú negatívny vplyv na sklovinu tela. Navyše, pod tlakom vody na povrchu obsahuje malé častice, ktoré sa nakoniec zničiť. Odieraním alebo leštenie karosérií, personálne umýva nevedomky poškodiť povrch. Po premytí zostávajúce pevné častice poškriabaniu laku každý handru, čo vedie k vážnemu poškodeniu.

Nemenej poškodenie môže bezdotykového umývanie automobilov, ako sú chemické látky spolu s nečistotami odstráni z povrchu tela farby, čo vedie k strate jasu. S poľsko – tekuté sklo Silan Guard – nebáť sa umývačku

.

Niektoré nevýhody tekutých detergentov

Spolu s tiež existujú výhody nevýhody:

 • škrabance nie sú odstránené. Pred použitím povrch telesa je lepší poľštine. Hlboké ryhy Vodné sklo nie je čistý, a na slnku, ktoré sú jasne viditeľné odrazom, čo dáva pevnú polymérny film.
 • Stručný skladovanie. Po otvorení je nutné použiť celý diel v priebehu týždňa (nie viac!), Ako to začne chemická reakcia.
 • nutná príprava. Pred inštaláciou, vozidlo by mal byť dobre umyté a vysuší. V prítomnosti hlboké ryhy je vykonávať leštenie.
 • Časovo náročná procedúra. S problémom, ako použiť tekuté sklo Silan stráž, zvládnuť akýkoľvek vodiči (aj bez praxe), ale pre pokrytie celé telo v troch vrstvách (to je to, koľko budete potrebovať spoľahlivosti) sa pohybuje od 3 do 6 hodín.
 • Sterilita na operačnom sále. Teda skoro – vietor by nemal byť, vrátane návrhov. Tiež by mal byť prach, takže prácu vo vonkajšom prostredí sa neodporúča.

Pokiaľ ide o umývanie auta, potom ručné postup sa nechá najskôr 3 dni po ošetrení tekutej sklo. Bezkontaktné umývadlo je povolené ísť len po dva týždne, nie skôr.

Mimo súťaž Silan gardy

Pre dávajú vozidlu jedinečný lesk, okrem tekutého skla pre autá Willson Silan stráže, existujú aj iné leští a voskom. Účinnosť pri ich použití sa dosahuje 100% zariadenie obdrží nielen topánok, ale aj dodatočná ochrana. Avšak, dĺžka je v tomto prípade nízky a po ďalšom premytí sa nástroj úplne zmyje spolu s nečistotami.

pochýb o tom si môžete dať ochranné vlastnosti, ako aj veľké finančné prostriedky sú viac dekoratívne účinok než ochranný. To znamená, že v skutočnosti, make-up pre vozidla.

Willson Silan Guard v tomto smere prejavuje z najlepších strany, pretože jeho účinnosť trvá až jeden rok. Vozidlo si zachováva svoj lesk aj po niekoľkých praní. -Li porovnať s inými analógmi sa Silan Guard (tekuté sklo používané v automobiloch), existujú dva hlavné argumenty v prospech jeho použitia:

 1. základy Využitie silonovoy je exkluzívny riešenie vyvinuté zamestnancami spoločnosti.
 2. Ak chcete porovnať len so značkami, ktoré prešli vlastný test. Selekt Nano Nanolux a rad podobných produktov od neznámych výrobcov v tomto zozname nie sú zahrnuté. Pri negatívnym výsledkom, že je nemožné, aby nárok na peniaze vynaložené späť.
 3. OL>

  Je hodná konkurencia môže byť od týchto výrobcov:

 • Koch-Chemie;
 • Wurth;
 • Pika Rain;
 • Autosole;
 • Menzerna;
 • ThreeBond;
 • oslnenia.

Len produkty prináša rad nevýhod. Sila ochranného náteru je znateľne nižšia ako konkurent Silan Guard. Okrem všetkého ostatného, ​​nie príliš vhodný pre prácu s viaczložkovými kompozícií. Ale to, čo je najcennejšie – konečné náklady japonskej kvapaliny Silan Willson sklo Guard je nižšia

.

Návod na použitie Silan Guard

Práca nanášanie kvapalnej sklo musí byť v miestnosti s dobrou ventiláciou a chránená pred UV žiarením. Fázy sú nasledovné:

 1. Voz sa premyje, potom je potrebné preskúmať telo určiť prítomnosť hrdze, čipy, alebo hlboké škrabance. Pre odstránenie zistené závady.
 2. Odmastiť celú plochu alebo jej časť, v závislosti na potrebe.
 3. Nechajte zaschnúť telo.
 4. Spracovanie pomocou Celanova prostriedky. Naneste tri vrstvy, medzi ktorými je tak, aby vydržali dobu od jednej hodiny do jedného a pol. Po každej vrstve požadovanej raspolirovka špeciálny uterák (tiež poskytnuté v tomto popise).
 5. Po dokončení spracovania nechať auto po dobu 8-12 hodín (nie menej), pre upevnenie krytu.

Je potrebné pripomenúť, že tekuté sklo chcete spracovávať iba povrch tela a iba farbou. Nepokrývajú plastové guma, sklo, chrómované produkty. Nezanedbávať preventívne opatrenia potrebné na prísne dodržiavať opísanej pokyny skloviny Silan Guard.

Bezpečnostné opatrenia a rozsah nuansy

Pri práci s tekutým sklom, musí byť čistý a vyhnúť sa obrátiť s kožou. Wilanowie polyméry, rozpúšťadlá a tužidlo, ktoré sú súčasťou, majú škodlivé účinky na ľudský organizmus. Z tohto dôvodu by sa práca mali mať na sebe len rukavice (obvykle v cene). V prípade, že prostriedok dostane na kožu, okamžite utrite postihnuté miesto a opláchnite vodou.

Ak auto bolo prekreslenie by ste mali urobiť test skontrolovať, ako farba reaguje na kvapalinu. Uchovávajte vnútorný obal musí byť vo zvislej polohe, na mieste nedostupnom pre deti a chránené pred požiarom. Teplota by nemala byť vyššia 0-40 ° C.

Slušné voľba Silan Guard

často obnoviť lak (laku) vozového telesa, uchýlili k operácii leštenie. Avšak, táto práca vyžaduje značné náklady, a to ako v čas a náklady. Nie každý majiteľ tohto postupu dovoliť. Plné obnovenie povlaku môže trvať asi 3 mesiace, ak nie viac.

Okrem toho existujú určité riziká, pretože konečný výsledok plne závisí na profesionalite zamestnancov. Tiež sa nezaobíde bez riadneho vybavenia.

Výhody vyššie uvedené informácie o dobré hydrofóbne vlastnosti kvapalného silanu skla Guard od japonskej spoločnosti, ale aby nedošlo k zámene by sme mali zdôrazniť znova, že to bude možné po nanesení aspoň 3-4 vrstiev tekutého skla. Je tiež nutné najmenej raz za mesiac navštíviť drezu udržať hydrofóbne účinok.

Nehnuteľný hodnotenie Silan Guard

Internet je zaplavený mnohých pripomienok, ale medzi nimi nie sú frustrovaných vlastníkov automobilov. Tí, ktorí mali zrejmý falzifikát za nižšiu cenu. Ale všetci vieme, že vysoká kvalita nemôže byť lacná, ale niektorí užívatelia stále stávajú obeťou podvodu. Takže to najlepšie, aby kupovať výrobky Willson v temných miestach. K tomuto účelu existuje autorizovaných predajcov (jeden z nich je uvedené pre Európu). Mnoho majiteľov áut, ktorí si zakúpili originál, doslova nadšení nový vzhľad vášho dopravy.

Vodné sklo Silan Guard – rozvod, alebo pravda? Nájdete ju na svoje vlastné skúsenosti. V obrane výrobku, môžeme len povedať, že väčšina vodičov vítajú nový. Verte tomu alebo nie, je výsadou samotných vlastníkov.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...