Krása

Sliminazer – názory, cena, kde kúpiť, lekáreň, je to za to?

Medzi jednoduchých spôsobov, ako schudnúť jeden z najznámejších je náplasť na chudnutie “Sliminazer”. K hodnotenia tvrdia, že vám môže pomôcť stať sa štíhlejší prakticky bez námahy, stačí aplikovať náplasť na správnom mieste, a po určitej dobe, aby si výsledok. Znie to ako rozprávka … Ale možno je to všeliek z nadváhy?

“Sliminazer”?

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

Záplata “Sliminazer” je vývoj slávnej americkej spoločnosti “Beauty Style Inc.”, ktorá má dlhoročné výrobu tovaru pre zdravie. Výrobcovia nástrojov používa na vytvorenie technológie transdermálna penetrácia, podľa ktorého je účinná látka z náplasti preniknúť kožné a podkožné tkanivá, asimilovať takmer 90%.

V vzhľadu na leukoplast určený pre chudnutie, prakticky sa nelíši od baktericídne. Rozdiel je v tom, že nie je impregnovaný antiseptické a roztok účinných látok, čo prispieva k zníženiu hmotnosti.

Štruktúra omietky a jej vlastnosti Sliminazer

Hlavné aktívne zložky látky náplasti “Sliminazer” sú:

 • ženšenový extrakt;
 • extrakt zo semien Cassia;
 • roztok z prírodného minerálneho prášku;
 • požltový;
 • aloe vera;
 • Lotus extrakt z listov;
 • extrakt z húb Pori;
 • extrakt zo semien reďkovky;
 • extrakt z plodov hlohu;
 • Extrakt koreňa Alisma;
 • extrakt zo semien čierneho sezamu.
 • extrakt z Sennu list.

prítomnosť týchto prísad, podľa výrobcu, zaručuje:

 • zlepšenie stavu pokožky;
 • pozitívny vplyv na obehový systém;
 • záver z tela prebytočné tekutiny;
 • vylučovanie toxických látok;
 • malé preháňavý účinok,
 • odstránenie opuchy;
 • strata chuti do jedla;
 • aktivácia lipidového metabolizmu;
 • proti celulitíde efekt;
 • zmenšenie objemu tela.

Rad klinického výskumu vykonávaného amerických vedcov potvrdila možnosť schudnúť až 5 kg na aplikáciu náplasti “Sliminazer”. Účinnosť chudnutie výrazne zvyšuje v kombinácii s racionálne vyváženej stravy a fyzickej aktivity.

Tiež majte na pamäti, že okrem “náplasť” od americkej spoločnosti existuje čínskej náplasti na chudnutie, “Sliminazer”.

komentáre naznačujú, že ich nižšia výkonnosť v porovnaní s originálom.

Princíp dopad “Sliminazer”

Ak sa domnievate, detailne účinok náplasti, je to veľmi jednoduché – biologicky aktívne látky do tela cez pokožku a stimulovať proces spaľovania tukov. Náplasť tiež zlepšuje krvný obeh, normalizovať funkčnosť lymfatických uzlín zbaviť opuchu.

Aditíva prenikajú do tela, obchádza gastrointestinálny trakt, si uchovávajú svoju nezmenený vzhľad a poskytujú väčšiu terapeutický účinok. Tiež vplyv na vonkajšej vrstvy kože, ktorý pomáha k odstráneniu celulitídy.

Okrem toho, že sa náplasť “Sliminazer” sa napojí roztokom účinných zložiek v jeho strede je tenký magnet. Od neho vychádzajú magnetické vlny, ktoré poskytujú pleti masáž Meridian. Vzhľadom k tejto “Sliminazer” poskytuje podobný účinok ako akupunktúra, ktorý je považovaný za jeden z najpopulárnejších alternatívnych metód znižovania hmotnosti.

Indikácie pre použitie Sliminazer

Chudnutie náplasť “Sliminazer” pomôže v prípade potreby:

 • odpočítať objem tela;
 • znížiť chute;
 • na odstránenie opuchov;
 • zbaviť telo škodlivých toxínov a nahromadené odpady;
 • zníženie príznakov celulitídy.

Kontraindikácie Sliminazer

 • Infekčné ochorenie sprevádzané horúčkou;
 • tehotenstva a dojčenia;
 • individuálnu neznášanlivosť niektorých zložiek;
 • endokrinných ochorení;
 • ochorenie kože alebo integrity miestach náplasti.

Ako aplikovať “Sliminazer”?

Pre dosiahnutie požadovaného výsledku, musíte správne použiť “Sliminazer” -patch na chudnutie. Návod na použitie sú nasledovné:

 1. Koža v mieste opravy odmastený bežnými vlhčené obrúsky a vytrite dosucha.
 2. Plaster pasta na bruchu pár palcov od pupka.
 3. Na zlepenie náplasti s výhodou cez noc, aby to bolo na telo najmenej osem hodín.
 4. “Sliminazer” trvá mesiac, patch treba vyrezať každý deň. V prípade vážneho miery obezity zdvojnásobila.
 5. Ráno po prebudení záplatu, ktorú chcete odstrániť a liečiť kožu vlhkou handričkou.
 6. OL>

  Klady a zápory “Sliminazer”

  Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

  Chudnutie náplasť “Sliminazer”, rovnako ako akýkoľvek iný spôsob zníženia hmotnosti, má svoje výhody aj nevýhody. nesporné výhody patria nasledujúce faktory:

 • môžete použiť opravu kedykoľvek počas dňa, a dokonca aj po celý deň;
 • Účinné látky sú dodávané presne tam, kde chcete, efektívne spaľovanie tukov;
 • chudnutie náplasť nemá žiadny vplyv na tráviaci trakt, ako priaznivo s radom tabliet a potravinových doplnkov;
 • účinnej látky z náplasti, aby plne prispôsobiť sa, vzhľadom k tomu, z rovnakých zložiek v pilulky alebo doplnky v určitom počte vylúči z tela.

Medzi nevýhody možno uviesť najvýznamnejšie:

 • použiť opravu vhodný iba v prípade, že prebytok hmotnosť nepresahuje 20 kg;
 • náplasť ovplyvňuje iba určité oblasti tela, v ktorej sa nachádza,
 • boj proti celulitíde formácie možné v počiatočnej fáze, beh, tvorí náplasť na odstránenie nie;
 • chudnutie opravu nemožno spáliť vnútorný tuk, to má vplyv len na vonkajšie podkožný tuk.

Odborníci Sliminazer

Ako sa vzťahujú k použitiu “Sliminazer” lekármi a odborníkmi na výživu? Podľa nich by mohol chudnutie náplasť nemá vplyv na počet tukových buniek, maximálny počet, ktorý je schopný robiť jemnejšia podkožného tukového tkaniva vzhľadom k tekutine. Tuk sústredená okolo vnútorných orgánov, náplasť nemá žiadny vplyv, pretože účinné látky nemôžu preniknúť tak hlboko.

Pokiaľ ide o pravosti produktu, tu odborníci nie sú tak ružové. Výrobca potvrdzuje v neprítomnosti poranenia, takže sa vytvorí náplasť sa používa iba prírodné rastlinné zložky. Ale extrakty môže vyvolať závažné alergické reakcie, zvýšenie nežiaduceho rastu vlasov, s cieľom prispieť k rozvoju zápalových procesov, ktoré spôsobujú bolesti hlavy a nevoľnosť. Takže v tomto prípade všetko závisí na individuálnych vlastnostiach organizmu.

Všeobecne platí, že odborníci v odbore chudnutie nie je proti používaniu náplastí na chudnutie, “Sliminazer” najmä, ale zdôrazňujú, že môžu byť použité pre ľudí s nadbytkom hmotnosť 3-5 kg. Keď je žiaduce sledovať správnu výživu a zvýšenú fyzickú aktivitu. Použitie lepidla, ak sa príliš ľahké neprinesie významný výsledok v tomto prípade “Sliminazer” môže byť použitý v integrovanom expozície pre miernemu zrýchleniu procesu chudnutia.

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

Recenzie Sliminazer

Irina Alekhine, 30 rokov, Novosibirsk:

“Sliminazer” Začal som používať nijako zvlášť dúfal výsledok. Len som chcel vyskúšať nový nástroj, o ktorom sme počuli veľa pozitívnych ohlasov. Prilepil večer, hneď po príchode domov z práce a bol odstránený iba v dopoludňajších hodinách. V dopoludňajších hodinách, robil ľahké cvičenie. Na konci, za mesiac sa podarilo znížiť hmotnosť o 4,5 kg. spokojní s výsledkom, ešte rád, že to nie je nutné ísť na diétu a vyčerpať sa s starvations.

Olga Vavilov, 28 rokov, Kursk:

O chudnutie som sníval o tom, na dlhú dobu, ale čas na dosiahnutie súladu s potravinami alebo chodiť do posilňovne je bolestne chýba. Takže pokúšaný myšlienkou, ako schudnúť pomocou náplastí “Sliminazer”

. Nosila som ho pre inštrukcie, len prilepené a išiel s ním po celý čas, meniace sa raz denne. Okamžite si všimol, že som jesť menej. Po mesiaci moja váha znížila o 5 kg. výborný spôsob, ako schudnúť bez námahy.

Natalia Morozova, 36 rokov, Smolensk:

Pre jednu priebehu používania sadry “Sliminazer” Stratil som 4 kg, ale to nie je to najdôležitejšie. Keď nosíte náplasť, som si výrazne zníži chuť do jedla a začal som jesť dvakrát menej, a preto môže byť tenšie, ale teraz nemám nosiť náplasť, a zvyk jesť malé porcie zostal. To znamená, že som bol schopný bezbolestne upraviť svoj jedálniček, takže sa nebojím, že schudol vráti.

Marina Grube, 31, Kaliningrad:

Použitý “Sliminazer” na chudnutie, ale žiadny účinok všimol. Lepené to na bruchu a na horných a dolných končatín, ale posunu nie je vidieť v akejkoľvek časti. S najväčšou pravdepodobnosťou, chudnutie náplasť je efektívna vzhľadom k efektu “placebo”, a ľudia so zlou samovnusheniya schudnúť s ním nemôže. Myslím, chudnutie náplasť je metóda psychologického vplyvu.

Ekaterina Kravchenko, 27 rokov Čeľabinsk:

som použil náplasť “Sliminazer” prilepte ho na problémových miestach naraz tri kusy. Už o týždeň neskôr, povedal prvý výsledok – mínus 2 kg. Po mesiaci užívania sa podarilo schudnúť celkovo 7 libier. S žiadnym nežiaducim účinkom s Necítil som, napriek tomu, že je alergický. Urobte si malú prestávku a opakovať experiment, chcem hodiť ešte pár libier.

Ludmila Slutskaya, 30 rokov, Tambov

Nevydržím žiadnu diétu a športové aktivity nie sú umiestnené. Preto je “Sliminazer” vyzeralo ako perfektný spôsob, ako schudnúť. Používal to po dobu jedného mesiaca v súlade s pokynmi. Sa podarilo znížiť hmotnosť o 3 kg, trochu, ale bez bolesti hladu. Sa budú vzťahovať na opravu s niekoľkými prestávkami, dúfam, že k postupnému dosiahnutiu požadovaného výsledku.

Anna Gurevič, 27 rokov Samara:

Me “Sliminazer” priateľ poradil. Rozhodol experimentovať, najmä preto, že produkt je prírodný a nespôsobí škodu, aj keď výsledok som nečakala. Moc staré ľavice, aj sladkosti a múky nie sú vylúčené. Nakoniec, v jednom týždni prišiel jeden kilogram telesnej hmotnosti. Takže náplasť naozaj pomáha. Teraz upraviť svoj jedálniček a pokračovať v uplatňovaní “náplasti”.

Angelina Chistyakov, 25 rokov Rostov na Done:

“Sliminazer” Je to dobrý spôsob, ako schudnúť, ale jedná čisto individuálne. To bolo používané aj ja a môj priateľ začal používať súčasne porovnať výsledky. Moja váha sa znížila o 5 kg za mesiac, jeden kamarát stratil 7 kg a ďalšie 2 kg. Takže náplasť pomáha, ale všetci rôznymi spôsobmi. Aj pre jedného, ​​ešte poznamenal stravy a dvakrát týždenne navštívila posilňovňu.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...