Krása

Sliminazer – názory, cena, kde kúpiť, lekáreň, je to za to?

Medzi jednoduchých spôsobov, ako schudnúť jeden z najznámejších je náplasť na chudnutie “Sliminazer”. K hodnotenia tvrdia, že vám môže pomôcť stať sa štíhlejší prakticky bez námahy, stačí aplikovať náplasť na správnom mieste, a po určitej dobe, aby si výsledok. Znie to ako rozprávka … Ale možno je to všeliek z nadváhy?

“Sliminazer”?

Záplata “Sliminazer” je vývoj slávnej americkej spoločnosti “Beauty Style Inc.”, ktorá má dlhoročné výrobu tovaru pre zdravie. Výrobcovia nástrojov používa na vytvorenie technológie transdermálna penetrácia, podľa ktorého je účinná látka z náplasti preniknúť kožné a podkožné tkanivá, asimilovať takmer 90%.

V vzhľadu na leukoplast určený pre chudnutie, prakticky sa nelíši od baktericídne. Rozdiel je v tom, že nie je impregnovaný antiseptické a roztok účinných látok, čo prispieva k zníženiu hmotnosti.

Štruktúra omietky a jej vlastnosti Sliminazer

Hlavné aktívne zložky látky náplasti “Sliminazer” sú:

 • ženšenový extrakt;
 • extrakt zo semien Cassia;
 • roztok z prírodného minerálneho prášku;
 • požltový;
 • aloe vera;
 • Lotus extrakt z listov;
 • extrakt z húb Pori;
 • extrakt zo semien reďkovky;
 • extrakt z plodov hlohu;
 • Extrakt koreňa Alisma;
 • extrakt zo semien čierneho sezamu.
 • extrakt z Sennu list.

prítomnosť týchto prísad, podľa výrobcu, zaručuje:

 • zlepšenie stavu pokožky;
 • pozitívny vplyv na obehový systém;
 • záver z tela prebytočné tekutiny;
 • vylučovanie toxických látok;
 • malé preháňavý účinok,
 • odstránenie opuchy;
 • strata chuti do jedla;
 • aktivácia lipidového metabolizmu;
 • proti celulitíde efekt;
 • zmenšenie objemu tela.

Rad klinického výskumu vykonávaného amerických vedcov potvrdila možnosť schudnúť až 5 kg na aplikáciu náplasti “Sliminazer”. Účinnosť chudnutie výrazne zvyšuje v kombinácii s racionálne vyváženej stravy a fyzickej aktivity.

Tiež majte na pamäti, že okrem “náplasť” od americkej spoločnosti existuje čínskej náplasti na chudnutie, “Sliminazer”.

komentáre naznačujú, že ich nižšia výkonnosť v porovnaní s originálom.

Princíp dopad “Sliminazer”

Ak sa domnievate, detailne účinok náplasti, je to veľmi jednoduché – biologicky aktívne látky do tela cez pokožku a stimulovať proces spaľovania tukov. Náplasť tiež zlepšuje krvný obeh, normalizovať funkčnosť lymfatických uzlín zbaviť opuchu.

Aditíva prenikajú do tela, obchádza gastrointestinálny trakt, si uchovávajú svoju nezmenený vzhľad a poskytujú väčšiu terapeutický účinok. Tiež vplyv na vonkajšej vrstvy kože, ktorý pomáha k odstráneniu celulitídy.

Okrem toho, že sa náplasť “Sliminazer” sa napojí roztokom účinných zložiek v jeho strede je tenký magnet. Od neho vychádzajú magnetické vlny, ktoré poskytujú pleti masáž Meridian. Vzhľadom k tejto “Sliminazer” poskytuje podobný účinok ako akupunktúra, ktorý je považovaný za jeden z najpopulárnejších alternatívnych metód znižovania hmotnosti.

Indikácie pre použitie Sliminazer

Chudnutie náplasť “Sliminazer” pomôže v prípade potreby:

 • odpočítať objem tela;
 • znížiť chute;
 • na odstránenie opuchov;
 • zbaviť telo škodlivých toxínov a nahromadené odpady;
 • zníženie príznakov celulitídy.

Kontraindikácie Sliminazer

 • Infekčné ochorenie sprevádzané horúčkou;
 • tehotenstva a dojčenia;
 • individuálnu neznášanlivosť niektorých zložiek;
 • endokrinných ochorení;
 • ochorenie kože alebo integrity miestach náplasti.

Ako aplikovať “Sliminazer”?

Pre dosiahnutie požadovaného výsledku, musíte správne použiť “Sliminazer” -patch na chudnutie. Návod na použitie sú nasledovné:

 1. Koža v mieste opravy odmastený bežnými vlhčené obrúsky a vytrite dosucha.
 2. Plaster pasta na bruchu pár palcov od pupka.
 3. Na zlepenie náplasti s výhodou cez noc, aby to bolo na telo najmenej osem hodín.
 4. “Sliminazer” trvá mesiac, patch treba vyrezať každý deň. V prípade vážneho miery obezity zdvojnásobila.
 5. Ráno po prebudení záplatu, ktorú chcete odstrániť a liečiť kožu vlhkou handričkou.
 6. OL>

  Klady a zápory “Sliminazer”

  Chudnutie náplasť “Sliminazer”, rovnako ako akýkoľvek iný spôsob zníženia hmotnosti, má svoje výhody aj nevýhody. nesporné výhody patria nasledujúce faktory:

 • môžete použiť opravu kedykoľvek počas dňa, a dokonca aj po celý deň;
 • Účinné látky sú dodávané presne tam, kde chcete, efektívne spaľovanie tukov;
 • chudnutie náplasť nemá žiadny vplyv na tráviaci trakt, ako priaznivo s radom tabliet a potravinových doplnkov;
 • účinnej látky z náplasti, aby plne prispôsobiť sa, vzhľadom k tomu, z rovnakých zložiek v pilulky alebo doplnky v určitom počte vylúči z tela.

Medzi nevýhody možno uviesť najvýznamnejšie:

 • použiť opravu vhodný iba v prípade, že prebytok hmotnosť nepresahuje 20 kg;
 • náplasť ovplyvňuje iba určité oblasti tela, v ktorej sa nachádza,
 • boj proti celulitíde formácie možné v počiatočnej fáze, beh, tvorí náplasť na odstránenie nie;
 • chudnutie opravu nemožno spáliť vnútorný tuk, to má vplyv len na vonkajšie podkožný tuk.

Odborníci Sliminazer

Ako sa vzťahujú k použitiu “Sliminazer” lekármi a odborníkmi na výživu? Podľa nich by mohol chudnutie náplasť nemá vplyv na počet tukových buniek, maximálny počet, ktorý je schopný robiť jemnejšia podkožného tukového tkaniva vzhľadom k tekutine. Tuk sústredená okolo vnútorných orgánov, náplasť nemá žiadny vplyv, pretože účinné látky nemôžu preniknúť tak hlboko.

Pokiaľ ide o pravosti produktu, tu odborníci nie sú tak ružové. Výrobca potvrdzuje v neprítomnosti poranenia, takže sa vytvorí náplasť sa používa iba prírodné rastlinné zložky. Ale extrakty môže vyvolať závažné alergické reakcie, zvýšenie nežiaduceho rastu vlasov, s cieľom prispieť k rozvoju zápalových procesov, ktoré spôsobujú bolesti hlavy a nevoľnosť. Takže v tomto prípade všetko závisí na individuálnych vlastnostiach organizmu.

Všeobecne platí, že odborníci v odbore chudnutie nie je proti používaniu náplastí na chudnutie, “Sliminazer” najmä, ale zdôrazňujú, že môžu byť použité pre ľudí s nadbytkom hmotnosť 3-5 kg. Keď je žiaduce sledovať správnu výživu a zvýšenú fyzickú aktivitu. Použitie lepidla, ak sa príliš ľahké neprinesie významný výsledok v tomto prípade “Sliminazer” môže byť použitý v integrovanom expozície pre miernemu zrýchleniu procesu chudnutia.

Recenzie Sliminazer

Irina Alekhine, 30 rokov, Novosibirsk:

“Sliminazer” Začal som používať nijako zvlášť dúfal výsledok. Len som chcel vyskúšať nový nástroj, o ktorom sme počuli veľa pozitívnych ohlasov. Prilepil večer, hneď po príchode domov z práce a bol odstránený iba v dopoludňajších hodinách. V dopoludňajších hodinách, robil ľahké cvičenie. Na konci, za mesiac sa podarilo znížiť hmotnosť o 4,5 kg. spokojní s výsledkom, ešte rád, že to nie je nutné ísť na diétu a vyčerpať sa s starvations.

Olga Vavilov, 28 rokov, Kursk:

O chudnutie som sníval o tom, na dlhú dobu, ale čas na dosiahnutie súladu s potravinami alebo chodiť do posilňovne je bolestne chýba. Takže pokúšaný myšlienkou, ako schudnúť pomocou náplastí “Sliminazer”

. Nosila som ho pre inštrukcie, len prilepené a išiel s ním po celý čas, meniace sa raz denne. Okamžite si všimol, že som jesť menej. Po mesiaci moja váha znížila o 5 kg. výborný spôsob, ako schudnúť bez námahy.

Natalia Morozova, 36 rokov, Smolensk:

Pre jednu priebehu používania sadry “Sliminazer” Stratil som 4 kg, ale to nie je to najdôležitejšie. Keď nosíte náplasť, som si výrazne zníži chuť do jedla a začal som jesť dvakrát menej, a preto môže byť tenšie, ale teraz nemám nosiť náplasť, a zvyk jesť malé porcie zostal. To znamená, že som bol schopný bezbolestne upraviť svoj jedálniček, takže sa nebojím, že schudol vráti.

Marina Grube, 31, Kaliningrad:

Použitý “Sliminazer” na chudnutie, ale žiadny účinok všimol. Lepené to na bruchu a na horných a dolných končatín, ale posunu nie je vidieť v akejkoľvek časti. S najväčšou pravdepodobnosťou, chudnutie náplasť je efektívna vzhľadom k efektu “placebo”, a ľudia so zlou samovnusheniya schudnúť s ním nemôže. Myslím, chudnutie náplasť je metóda psychologického vplyvu.

Ekaterina Kravchenko, 27 rokov Čeľabinsk:

som použil náplasť “Sliminazer” prilepte ho na problémových miestach naraz tri kusy. Už o týždeň neskôr, povedal prvý výsledok – mínus 2 kg. Po mesiaci užívania sa podarilo schudnúť celkovo 7 libier. S žiadnym nežiaducim účinkom s Necítil som, napriek tomu, že je alergický. Urobte si malú prestávku a opakovať experiment, chcem hodiť ešte pár libier.

Ludmila Slutskaya, 30 rokov, Tambov

Nevydržím žiadnu diétu a športové aktivity nie sú umiestnené. Preto je “Sliminazer” vyzeralo ako perfektný spôsob, ako schudnúť. Používal to po dobu jedného mesiaca v súlade s pokynmi. Sa podarilo znížiť hmotnosť o 3 kg, trochu, ale bez bolesti hladu. Sa budú vzťahovať na opravu s niekoľkými prestávkami, dúfam, že k postupnému dosiahnutiu požadovaného výsledku.

Anna Gurevič, 27 rokov Samara:

Me “Sliminazer” priateľ poradil. Rozhodol experimentovať, najmä preto, že produkt je prírodný a nespôsobí škodu, aj keď výsledok som nečakala. Moc staré ľavice, aj sladkosti a múky nie sú vylúčené. Nakoniec, v jednom týždni prišiel jeden kilogram telesnej hmotnosti. Takže náplasť naozaj pomáha. Teraz upraviť svoj jedálniček a pokračovať v uplatňovaní “náplasti”.

Angelina Chistyakov, 25 rokov Rostov na Done:

“Sliminazer” Je to dobrý spôsob, ako schudnúť, ale jedná čisto individuálne. To bolo používané aj ja a môj priateľ začal používať súčasne porovnať výsledky. Moja váha sa znížila o 5 kg za mesiac, jeden kamarát stratil 7 kg a ďalšie 2 kg. Takže náplasť pomáha, ale všetci rôznymi spôsobmi. Aj pre jedného, ​​ešte poznamenal stravy a dvakrát týždenne navštívila posilňovňu.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...