Smartwatch A1 - sledujte, kde kúpiť najlacnejšie, ako to funguje?
správy

Smartwatch A1 – sledujte, kde kúpiť najlacnejšie, ako to funguje?

Popis

SmartwatchA1 (W8) – lacné chytré hodinky

SmartwatchA1 je ďalší skvelý šikovný hodinky segmentu lacné. Ďalší názov modelu Inteligentné hodinky W8. A1 chytré hodinky osloví fanúšikov Apple, a na rozdiel od modelu GT08 majú ešte väčšiu podobnosť so slávnou “Apple” značku. Smart hodinky W8 majú právo, presne rovnaké ako Apple hodinky, rovnako

ako Umiestnenie tlačidla hodín A1 je rovnaká ako “Apple”. SmartwatchA1 mať dobrý dizajn a rovnakú funkcionalitu.

A1 chytré hodinky – recenziu

SmartwatchA1 je vyrobená z kovového telesa, natretý vysoko kvalitné trvalou povrchovou úpravou. Prístroj je k dispozícii v nasledujúcich farbách: čiernej a striebornej. Popruhy na gadget sú čierna, červená, zelená, modrá a biela. Skriňa zariadenie má obdĺžnikový tvar, s ľahko zaoblenými hranami. Prístroj je vybavený jedným fyzickej tlačidlo umiestnené na pravej strane skrine, nad stredom, rovnako ako Apple hodinky. Tlačidlo modelu A1 sa točí, ale rotácia je iba dekoratívny. Keď stlačíte tlačidlo pre zapnutie / vypnutie hodinky a tiež zapnúť zobrazenie / vypnutie obrazu.

Na ľavej strane tela gadget má zástrčku bezpečne pokrýva USB konektor pre nabíjanie inteligentné hodinky. SIM karta a pamäťová karta sú umiestnené pod zadným krytom prístroja je vyrobený z plastu. Ak chcete odstrániť kryt, musíte pripojiť svoj prst nad rímsou s jednou rukou.

Náramok Inteligentné hodinky W8 dostatočne flexibilný, vyrobený z mäkké a príjemné na dotyk silikónu. Popruh je veľmi odolné a spoľahlivé. To nie je ľahké zlomiť. Ako už bolo spomenuté, spona je vytvorená presahom a má bezpečné upevnenie. Ľubovoľne náramok vráti späť.

SmartwatchA1 – funkčnosť

Hovory – SmartwatchA1 môže byť použitá samostatne, inštaláciou SIM karty v gadget. To znamená, že chytré hodinky stala plnohodnotným SmartWatch na ruky, s ktorým môžete volať, a teda prijímať prichádzajúce hovory, SIM hodín.

SMS . – rovnako ako akýkoľvek smartphone, šikovný hodinky W8 nieto posielanie SMS správ, nehovoriac o príjem a čítanie je od ostatných účastníkov

Zobrazuje čas . SmartwatchA1 je ešte aj hodinky. A pre zobrazenie času na zariadení v predvolenom nastavení sú predinštalované tri rôzne displeja. Môžete si vybrať podľa chuti. Mimochodom, tam sú remeselníci, ktorí pereproshit gadget, nastaviť úplne

nový displej zobrazujúci čas.

FOTO DISPLAYS

Poznámka . Smartphone – smartphone, hodinky hodiny. Ale napriek tomu, ktorého hlavnou funkciou je inteligentný hodiniek je prijímanie oznámení z rôznych aplikácií na váš smartphone. V režime párovania, SmartwatchA1 s mobilným telefónom cez Bluetooth, budete dostávať oznámenia o všetkých prichádzajúcich hovorov z mobilného telefónu. Tiež dostanete upozornenie SMS, prvý riadok, ktorý možno čítať len pri pohľade na hodiny. A inštalácia špeciálnych mobilných aplikácií pre chytré gadget s názvom BT Notifier chytré hodinky smart watch W8 dostane oznámenie o úplne všetky aplikácie v telefóne.

Fitness funkcie. Pozor chytré hodinky W8 sú takmer všetky funkcie fitness trackerov. Tento krokomer, a počet spálených kalórií. Okrem toho je monitorovanie a spánok

sledovanie sedavý spôsob.

Kalkulačka – gadget má zabudovaný-in kalkulačku. A keď už nič iné, môžeme deliť, násobiť, sčítať a odčítať čísla pomocou mazaného zariadenia priamo zo svojho zápästia.

Rekordér – chytré hodinky W8 obdarený hlasový záznamník. Aby bolo možné ju používať, nezabudnite nastaviť pamäťovú kartu zariadenia si svoje nahrávky na videorekordér.

Kalendár je vhodnejšie aplikácie vo svojom inteligentný gadget. Keď kalendár je doslova aj obrazne po ruke, si nenechajte ujsť významné udalosti vo svojom “kalendár”.

Multimedialnych – na SmartwatchA1 môžete nastaviť viac alarmov. Môžete ich použiť ako prebudení v dopoludňajších hodinách, a len ako pripomenutie.

Audio a video prehrávač. Inteligentné hodinky smart W8, môžete použiť buď na ovládanie hudby na smartphonu alebo počúvať hudbu súbory sami hodín. Súčasne môžete počúvať hudbu cez reproduktory hodín, alebo pripojením cez Bluetooth na reproduktore alebo slúchadiel Bluetooth. Aj toto zariadenie umožňuje zobraziť videá v niektorých formátov priamo na ich zápästie.

Ovládací kamera telefón .

Jednou z funkcií chytrých hodín A1 je vzdialený telefón s fotoaparátom, pripojený cez Bluetooth. To môže byť užitočné napríklad vykonať chrličmi, natiahol ruku čo najďalej od seba.

Anti – stratil – alebo funkcie Antipater. Užitočnou funkciou pre tých, ktorí sledovať telefón A1 vám nedovolí stratiť svoj smartphone. Koniec koncov, keď anti-stratené, hodinky budú pri vyberaní zo synchronizovaného smartphone dlhšie ako 10 metrov pípnutie.

Ak zhrnieme, môžeme povedať, že SmartwatchA1 (W8) je skvelá voľba lacného chytré hodinky. Majú roztomilá dizajnom a má širokú škálu funkcií.

W8 Inteligentné hodinky – vlastnosti:

CPU: MTK6260A 364 MHzПамять: Prevádzkový 128 MB + 64 MB internej. K dispozícii TF pamäťovú kartu až 32 Bakran: 1,54 “TFT HD 240 * 240 pixelaspect: 2G; Bluetooth 3.0; GSM 850/900/1800/1900 MHzsim karty: micro sim cardКамера: 1,3 Mrhanky: Podávanie (Russian – vybavená), fitness tracker: krokomer, počítanie kalórií, sledovanie sedavého spôsobu monitorovanie kvality supoderica: Audio: MP3, MP4 Video: AVI , Foto: JPG, ze PNGФункции: volania, SMS a upozornenia na volania, SMS, všetkých aplikácií; Internet 2G; audio a video prehrávač; fotoaparát; multimodeling; anti-stratené, kalkulačka, kalendár, záznamník, ovládať smartphonu fotoaparát, atď Batéria: 350 mAh Li – polymér accumulationtraits OS: Android (plné), IOS (plné)

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...