Smartwatch V8 - sledujte, kde kúpiť najlacnejšie, ako to funguje?
správy

Smartwatch V8 – sledujte, kde kúpiť najlacnejšie, ako to funguje?

Ahojte všetci. Dnes poviem a ukážem, rozpočet chytré hodinky “Smartwatch

V8″. Hovorí sa, že tieto hodinky sú replikou všetkého známeho Apple …

Dôvod, prečo som tieto hodinky, veľmi jednoduchý. Vždy som si chcel kúpiť chytré hodinky, ale nevedel, či je alebo nie je. Táto voľba mi bude vyhovovať vo svojom rozpočte, vďaka ktorému som v podstate bol

schopný konečne vidieť a pochopiť, čo generálny “chytrý hodinky”. A vzhľad bol celkom dobrý a páčilo sa mi to.

Farby sú rôzne. Páčilo sa mi červené zlato prípad.

Packaging

Hodinky sú zabalené do námestia box. Vnútri leží na pružnom podklade, pod ktorým sa skrýva všetok hardvér.
Prekvapivé je, že predávajúci Balíčky veľmi pekné hodinky, dávať im červený prívesok a ďakujem vám karty a žiadosť opustiť krásny recenziu
maličkosť, ale pekné obsah
balenia: .. Hodinky s batériou , MicroUSB kábel, užívateľská príručka, ochranný film.

Vzhľad

žiadne sťažnosti. Mám rád všetko. Nie je voľná, ale niečo vo vnútri visí von a to je fakt.

Na jednej strane je útržok. pod ktorým sa nachádza otvor pre kábel MicroUSB. Nad ním je malý guľatý otvor mikrofónu. Pod niekoľkými otvormi pre reproduktor.

na druhej strane jedného tlačidla. Include / vypnúť hodiny. Tiež sa používa na odomknutie hodín. Spinning, ale iba pre dekorácií, to znamená, že napríklad pre prechádzanie menu tak. – to je nemožné

Top sklo (pôvodne vložený ochranný film + ďalší súčasťou balenia). Puzdro je z hliníka. Zadný kryt je vyrobený z plastu.

popruh je guma.

Pod zadným krytom sa skrýva dva sloty: jeden pre kartu SIM a microSD. Batéria: Li-po 350mAh

.

Ďalšie fotografie:

Špecifikácia:

CPU: 533 MHz MTK6261
Pamäť :. 32M + 32 M.
TF karta: Podpora max 32GB TF karta
Displej: .. TFT LCD displej
Screen rozlíšenie :. 240 * 240 pixelov
Bluetooth: Ver. 3,0
fotoaparátu: 0,3 M
batérie: 350 mAh

Hlavné vlastnosti:

Network :. GSM / GPRS 850/900/1800/1900
SMS: dostane SMS, Bluetooth (len pre Android)
Zábava :. MP3, AVI, bluetooth prehrávanie hudby.

displej: 3 spôsoby, ako ukázať zobrazenie hodín
krokomer
Again :. “pripomienkou, aby sa v priebehu pobytu v poriadku”, monitoring spánok, streľba
. Ostatné: budík, kalendár, stopky , kalkulačky, atď
Bluetooth (len pre android telefón): oznámenia Wech, Whatsapp, Facebook, včasných informácií, atď.

. Jazyk: anglicky, rusky, španielsky, arabsky, hebrejsky, ukrajinskej, taliančina, francúzština, turečtina, holandčina, nemčina, portugalčina

No, v záujme

Displej: vynikajúca. Všetko je jasne vidieť. Snímač nie je kočík. Dotyk sa spustí okamžite. Uzamknuté nevidel.

Dial: trojicu. Ak chcete prepnúť na iný, že ho proste dotknúť.

raz odomknutá, uvidíte hlavné okno (desktop).

Vľavo dole je tlačidlo “Menu” (fotka bude samostatne). Tiež v ponuke môžete zadať posunutím prsta po obrazovke doľava. Ak chcete

ukončiť, je potrebné kliknúť na tlačidlo iba na pravej strane.

Vpravo dole je tlačidlo “mena”. Dáva možnosť pre vstup do telefónneho zoznamu.

ikona “call”: vstúpiť do otočného ovládača. Písať pohodlne na tlačidlo prst zasiahne.

Icon “message”: vstúpiť do menu SMS.

Môžete napísať správu, ale je to veľmi nepohodlné. Klávesnica má polovicu obrazovky a stlačte tlačidlá niekedy nefunguje. Spokojný s prítomnosťou ruského jazyka.

hovory: môžete volať a prijímať hovory iba čipové hodinky, vkladanie do nich kartu SIM. S týmto, budete počuť volajúceho cez hlasný, bude ulica bolo ťažké počuť a ​​dať hodinky k uchu, tým väčšia je reproduktor. Vyzerá to divne, ale je to možné. Môžete tiež použiť hodinky ako Bluetooth headset pre váš smartphone
SMS v tvare: .. Rovnako ako u hovorov, môžete prijímať alebo odosielať SMS cez SIM kartu v hodinách alebo cez Bluetooth cez telefón

Menu :. Existujú tri Windows, prostredníctvom ktorého zmien ponuky a hodiny v stredu zostávajú na mieste

V nastavení telefónu môžete nastaviť ruský

jazyk. Rozhodne a.

Používateľské profily:

log
Call:

Bluetooth :. Zodpovedná za spojenie s ďalšími zariadeniami

Existujú aplikácie, ktoré vyžadujú vyrovnanie s smartphone. K tomu je potrebné nainštalovať program BTNotifications. Neurobil som to, ale po prečítaní recenzií, môžem povedať, že s pomocou tejto aplikácie je možné získať nejaké upozornenie na hodinky: WhatsApp, Facebook atď napísať, že tam je aj zmienka o vytiahnutie stylusu v . Galaxy Note
Tiež BTNotifications nevyhnutné, ak chcete použiť “diaľkové snímanie”: aplikácie, ktorá vám umožní prenášať fotografie z fotoaparátu smartphone ku kamere a zaujať svojimi obrázkami.

prijímanie alebo vysielanie volania, telefónny zoznam, smartphone, atď. Je k dispozícii a žiadna aplikácia.

“Anti stratené” správy.

Kalendár: obvyklá. Celý mesiac sa zmestí na obrazovke. Pohodlné a dobre, že nie je potrebné prechádzať týždňov v období jedného mesiaca.

Alarm: hlasné a vibračné

.

Krokomer: práce. Kroky verí nie je ideálne. Došlo k chybe. Nemal som krokomery, zrovnať, bohužiaľ, nič. Ale môžem povedať, že tento krokomer som počítal 60 krokov za 31 sekúnd … keď som len zamával.

“Reminder”: pripomienkou, aby sa v priebehu pobytu pokuty. Ak máte sedavé zamestnanie, potom

uvedenie určitý časový interval, hodinky budú vám pripomenul, že je čas vstať a pretiahnuť. Napríklad, myslieť na pár cvikov každú hodinu. O minútu sa pozrieť do diaľky: relaxačný očné svaly. Pol minúty na jemnou masážou pre oči. Minútové intenzívnej sit-UPS. Minute intenzívny kľuky (pri práci sa to dá urobiť zo stola). Aspoň výhovoriek – viac podnikov. Všeobecne platí, že pripomienky sú užitočné!
aplikácie nemusia pracovať s krokomer.

“time Monitoring”: hodnotí kvalitu spánku. Spustiť, výsledok je len “dobré”, ale intenzívne mávať hodiny v dôsledku zmien na “chudobných”. Vidíte, výsledok závisí na tom, ako často budete vyhodiť a zase v mojom spánku.

karta Memory hodinky vidieť pravidelne:

Hudba: môžete ho počuť z pamäťovej karty priamo z vášho zápästia. Zvuk je hlasný. Môžete tiež ovládať základné prehrávač telefónu alebo prehrávať hudbu priamo z vášho zápästia.

Rekordér: špionážne funkcia 🙂

fotoaparátu: môžete robiť snímky s rozlíšením až 640×480 alebo 320×240 natáčanie videa. Nič zvláštne na tom, kvalita odíde veľa byť požadovaný. Niektorí napísal, že by bolo lepšie, to neexistovalo, pretože kvalita haraburdu, a pozrieť sa, údajne korisť.

Možno, že je všetko 🙂

Záver: no, to je zaujímavá vec, vzhľadom k tomu, že som to nebol. Rovnako ako funkcie, aby sa v priebehu pobyt pokutu. Ak budete jesť v čase, napríklad každé 3 hodiny, táto funkcia bude slúžiť ako pripomienka, že je čas k jedlu. A tak, aby telo v tóne, po hodine sedenia práce – veľmi dobré pripomenutie. Krokomer, snáď zbytočné mávať môže a posedenie, a potom hovorí: “Oh, pozrite sa, čo som našiel.”
Pozrite sa na ženské ruky je trochu masívna, ale páči sa mi to.
Celková dĺžka: 26,5 cm
Minimálna zips na štítku, 19,5 cm, a maximálna je 24,5 cm.
Merané od vrcholu, takže je potrebné brať do úvahy hrúbku tela a jeho kolmosť, čo znamená, že hodinky nie je dokonale tesné, ako sú popruhy, ktoré sú pripojené k ramenu.
zápästia 15cm na pripevniť na poslednej jamke. Bude sedieť a nebude vyvíjať tlak, ale cítim pohodlnejšie, ak bol ulovený na predposlednej jamke.

p.s. vážne, ako som to pochopil nie je skutočné Smartwatch V8 a kópie pôvodného GT08. Niektoré funkcie chýbajú alebo sú obmedzené. Preto je cenovka je takhle =)

Potápa rozhodol k účasti na fotenie:
selfie:
potom odpočíval, zatiaľ čo hostiteľka napísal recenziu kraju Vďaka za sledovanie.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...