Zdravie

Smoke out – názory, cena, kde kúpiť, kúpiť teraz

Stalo sa módou sledovať ich zdravie a udržanie správnej, vyvážený životný štýl. Ľudia začali športovať, prednosť zdravé potraviny namiesto rýchleho občerstvenia, ako predtým. A to s fajčením, mnohí sa rozhodli rozlúčiť. A ja som žiadnou výnimkou, skúšal mnoho spôsobov, ale pomohlo len jeden sprej vyfajčiť.

Dobrý deň! Volám sa Nikita a som 33 rokov. Dym z veku 16 rokov vždy vedel, že to bolo zlé, ale potom nedokázal zastaviť. V mladosti to bolo v pohode, neskôr pomáha relaxovať, premýšľať. Teraz mi to bolo nechutné. Ale odvykanie od fajčenia nie je nemožné. Skúšal milión nástroje, ale závislosť na fajčenie opäť robí mať cigaretu. V túto chvíľu som ženatý a mám deti. Pre nich som začal to, koniec koncov, otec by mal byť príkladom pre ostatných nasledovať. Okrem zdravotné problémy vyzvaní tento krok. Kašeľ v dopoludňajších hodinách, dýchavičnosť, zápach z úst … Ako rozhovore pri práci so zamestnancami o škodlivých návykov a jeden kolega chválil všetky spray proti fajčeniu dym povediac: vďaka nemu ľahko opustiť tento zvyk. To sa predáva on-line na oficiálnych internetových stránkach. Spomínam si na názov nástroja a webové stránky a rozhodol sa po práci, aby zistili, čo sa deje.

Aký druh spreje dym

Na ceste domov, ako tráviť čas na verejnú dopravu, rozhodol som sa vzťahujú k informáciám o spreje. Išiel som na oficiálnych stránkach a začal čítať starostlivo všetky informácie. Výrobca sľúbil, že budem mať očakávaný efekt za dva týždne. Vzorec je úplne prírodný a nespôsobuje alergie. Prírodné byliny k tupým baženie po nikotíne.

vlastnosti spreje:

  • otupuje túžbu po fajčení;
  • čistí telo toxínov;
  • obnoví jas chuti a vône;
  • osviežuje dych;
  • odstraňuje žltý povlak zo zubov a jazyka.

Kiež by to bola pravda. Ale to je príliš nepravdepodobné. Okrem mnohých vplyvov. Skúšal som veľa liekov, ale to všetko bez výsledku. Čo je to tajomstvo v kompozícii, ktorá robí vyfajčiť tak jedinečný.

zloženie dym

Bol som zvedavý, aké zloženie dymu von a je pravda, že existujú iba prírodné ingrediencie, bez akýchkoľvek prísad. K môjmu veľkému prekvapeniu, v zložení nebolo chémie.

  • lekárske nikotín uľahčuje závislosť na nikotíne;
  • St. bodkovaný extrakt Johnova – obnovuje nervový systém na zmeny nálad a porúch;
  • Gotu Kola extrakt – zlepšuje celkový stav organizmu ako celku, zamerané na príliv životnej energie a zvýšenie efektivity;
  • esenciálne oleje z eukalyptu, mäty piepornej, mentol a Melissa – osvieženie dychu

.

V zásade úplne adekvátne zloženie s dobrými komponentmi. Ako u väčšiny vecí, ktoré sľubujú, že sa bez nervového zrútenia, keď prestanete fajčiť. Odborníci vyjadrili toľko kladných stanovísk v prospech vyfajčiť:

Skladba sa mi páčila, a názory odborníkov mi tiež prikláňa k boku vyfajčiť, ale stále pocit nedôvery bol prítomný vo mne. A potom som sa rozhodol využiť najlepší spôsob, ako požiadať názory ľudí.

Spätná väzba zo siete o sprej proti fajčeniu

Nie držať sa okoloidúcich s hlúpymi otázkami. To je najlepšie sa opýtať na internetových fórach a skupinách. A tak som to urobil. Ľudia sú chváliť sprej pre svoju jemnú a postupné akcie. Samotné telo odmietla cigarety, po niekoľkých týždňoch. Mnoho napísal, že prvý vyfajčiť nahradí fajčil cigaretu, ale postupom času ťah je znížená a ste úplne odmietnuť túto závislosť.

Ukázalo sa, že ľudia okolo neho majú dobrú mienku a odborníci odporúčajú. Znamená to, že si môžu objednať a vyskúšať. Trebárs budete mať šťastie a budem sa zbaviť tohto zvyku.

Ako objednať Šmok Out

V pravidelných lekárni vyfajčiť nebol nájdený. Aby bolo možné ho kúpiť, musíte vykonať objednávku na oficiálnych internetových stránkach. To je veľmi výhodné, nechcete riskovať falošný a platiť len vtedy, keď sa zobrazí položka. Stačí len vyplniť formulár s Vašimi údajmi a kontaktné číslo. V niekoľkých minútach som zavolal konzultanta potvrdiť svoju objednávku, a povedal spôsob doručenia. Na webových stránkach sú často zľavy a propagačné akcie, a cena môže byť niekoľkonásobne lacnejšia. To je presne to, čo sa stalo v mojom prípade.

Metóda aplikácie a dojmy asi dym

Doslova štyri dni neskôr som dostal výpoveď z pošty a ja šiel na pozemku. Som platil, ako bolo dohodnuté, po prijatí. Postrek bol starostlivo utesnený bez akéhokoľvek poškodenia.

Fľaša kompaktný, tmavej farby, 30 ml. Striekanie fajčenie je triviálne, bolo nutné striekať zakaždým, keď si prajete fajčiť. To je presne to, čo som urobil. Cíti veľmi príjemnú sviežu mäta chuť. Túžba vziať skutočne znížil. Po niekoľkých dňoch si všimol menej kašľanie v dopoludňajších hodinách, vaše zuby sú belšie. Dokonca aj vôňa okolo mňa sa zdalo, nie ako predtým. Je to cool! Fľaša bola pre mňa dosť len po dobu dvoch týždňov, a to nielen to, že nebolo potrebné. Fajčenie je hotovo. 5 mesiacov nefajčím a nechcem. Majte na fajčenie, neťahajte. Vyfajčiť postupne potlačená vo mne túžbu po nikotíne. Teraz môžem s hrdosťou povedať, že vedie zdravý životný štýl.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *