Krása

Uniderm – recenzia, cena, kde kúpiť, kúpiť teraz

Smotanové Uniderm je prostriedok, protizápalových, antidotnogo akcia s širokým spektrom použitia pri liečbe ochorení, rôznych etiológiou. Podrobný popis charakteristík liekov pomôže skúmať základné vlastnosti liekov.

farmakologické vlastnosti, zloženie a vydanie

Action Uniderm na základe účinnej látky mometazón hormonálnej pôvodu, ktorá produkuje syntézu prostaglandínov uvoľňovaním kyseliny arašidové. Absorpcia liečiva je malý a obmedzuje obsah látky v krvnom riečisku je pozorovaná vo výške 0,4% po 8-10 hodín.

Zloženie Uniderm založený na kombinácii nasledujúcich zložiek:

 • mometazónfuroát;
 • monostearát glycerolu;
 • oxid titaničitý;
 • stearylalkohol;
 • vazelína;
 • kozmetický vosk;
 • čistená voda;
 • kyselina fosforečná.

Liek je uvedený vo forme krému priesvitných farieb, balené v hliníkových rúrok s kapacitou 15 až 30 gramov.

Účel, obmedzenia pre príjem, nežiaduce účinky

Smotanové Uniderm má široké využitie a účinné pre takéto svedectvo, ktoré majú byť použité:

 • odstránenie svrbením počas akútnych dermatóz;
 • akútne psoriáza, seboroická atopická dermatitída.

intranazálne podávanie lieku zahŕňa liečbu nasledujúcich ochorení:

 • akútnej fáze alergickej rinitídy;
 • sinusitída pri súčasnom podávaní antibiotík;
 • preventívne opatrenia v rozvoji nádchy.

Droga má aj rad kontraindikácií:

 1. pityriasis rosea;
 2. prítomnosť syfilisu;
 3. dermatitída orálny typu;
 4. infekčné ochorenie kože;
 5. obdobie po očkovaní;
 6. novorodencov a dojčiat do 6 mesiacov;
 7. doba gravidity dieťaťa;
 8. kŕmenie dojčenie;
 9. Akútna forma tuberkulózy;
 10. alergické reakcie na aktívne liečivo;
 11. individuálnej citlivosti na zložky.

Ak používate krém Uniderm môžu vznikať nežiaduce účinky nasledujúceho charakteru:

 • alergické reakcie (žihľavka, svrbenie);
 • Akútna forma folikulitída;
 • akné na tvári;
 • nadmerná pigmentácia kože;
 • atrofické zmeny v koži;
 • alergická dermatitída;
 • potenie choroba.

Výskyt negatívnych príznakov po aplikácii lieku zahŕňa prerušenie krému a prijímať kvalifikované odporúčania lekára!

Spôsoby liekov

Manuál na využívanie externých Uniderm predpokladá používanie liekov. Krém nanáša v tenkej vrstve na čistú suchú pokožku 1-2 krát denne. To nie je zvýšiť plánované dávkovanie, pretože lieky má hormonálne pôvod.

Použiť Uniderm počas tehotenstva a dojčenia sa neodporúča. Ako účinné zložky prípravku obsahuje zložky systémovej expozície, ktoré môžu mať nepriaznivé účinky a vplyv na vývoj nenarodeného dieťaťa. Krém je nežiaduce pre deti do 6 mesiacov.

Predávkovanie sa vyznačuje útlaku nervového systému a výskytom adrenálnej insuficiencie. V tomto prípade sa odporúča symptomatická liečba a obnovenie rovnováhy elektrolytov.

Liek je možné zakúpiť v lekárni, iba ak existuje osobitný predpis od svojho lekára. Čas použiteľnosti 2 roky od dátumu výroby. Po uplynutí doby aplikácie je prísne zakázané! Skladovacie podmienky pri teplote 15-25 stupňov na suchom a tmavom mieste neprístupnom deťom.

Ďalšie pokyny a analógy

Interakcia s inými liekmi krému nie je kontraindikované, ale nemali by zároveň používať aj iné krémy na vonkajšie použitie. Kombinácia liekov s alkoholom nemá preukázali klinické údaje o účinkoch liekov.

V cene smotany Uniderm je v prijateľnej rozmedzí je 120-150 rubľov v závislosti od oblasti krajiny a stavu siete lekární. Náklady na drogovej nízky v porovnaní s jeho účinnosť pri liečbe mnohých kožných ochorení!

V prítomnosti niektorých údajov si môžete ľahko vyzdvihnúť blízkej analógy Uniderm popísané v nasledujúcom zozname.

 1. Aweart. Jedným z najúčinnejších analógov Uniderm kortikosteroidy pôvodu. Droga je prezentovaná vo forme mastí na miestne použitie a efektívne pre rôzne dermatologické patológie zápalového charakteru k odstráneniu závažné svrbenie. Kontraindikácie: Alergia, růžovka, tehotenstvo, dojčenie, tuberkulóza, syfilis, deti do 2 rokov. V cene 220-230 rubľov.
 2. Beason. Lacný prototyp Uniderm protialergické účinky. Základný materiál Atamazon poskytuje účinnosť a hormonálnej pôvod lieku. Indikácie: ochorenie kože rôznych typov v akútnej fáze ochorenia. Liek sa v priebehu tehotenstva, dojčenia, alergie, vírusovými infekciami, periorálnej dermatitídy neodporúča. Cena je 40-50 rubľov.
 3. Gitano-N. Blízku náhradu originálu vo forme krému, ktorý obsahuje rovnaké aktívne zložky. Aplikácia medicína je liečba psoriázy, seboroickej a atopickej dermatitídy. Kontraindikácie: tehotenstvo, dojčenie, alergických príznakov, syfilis, tuberkulóza, pityriasis rosea, plesňové kožné lézie, vekovej skupine detí do 2 rokov. Cena 150-160 rubľov.
 4. Tento roztok. Efektívne analog Uniderm s účinnou látkou kortikosteroidmi pôvodu. Droga je predpísaný pre vývoj ťažkých dermatologických stavov u komplikovaného tvaru. Kontraindikácie: tehotenstvo, dojčenie, syfilis, tuberkulóza, otvorené rany na koži, rakovina procesy, trofické vredy, vekovej skupine detí do 2 rokov. Cena 50-70 rubľov.
 5. Elokom.One z najlepších synoným Uniderm prezentovaný ako krému, masti a pleťové vody. Indikácie: k eliminácii zápalových prejavov v akútnom období trauma.The lieku sa neodporúča u alergií, deti do 2 rokov. Cena 420-450 rubľov.
 6. OL>

  Výmena originálu príslušného ekvivalentu by sa mala schváliť lekárom, ktorý odporučí efektívny a bezpečný nástroj!

  Recenzie

  Recenzia krému Uniderm mať pozitívnu odozvu pri liečbe rôznych kožných ochorení. Väčšina ľudí, ktorí používajú drogy, hovorí jeho vysokú účinnosť pri liečbe ťažkých foriem psoriázy, ale mnohí spotrebitelia sa obávajú používať lieky na dlhú dobu kvôli hormonálnej pôvod medicíny. Dermatológovia predpísať glukokortikoid činidlom v prítomnosti jasne uvedené pre použitie.

  Môžete zanechať svoj názor na smotane Uniderm, budú užitočné pre ostatných užívateľov webu!

  Uniderm je číslo hormonálnych metód s vysokým stupňom účinnosti použitej pri liečbe rôznych kožných ochorení. Droga má dostatočný počet rovesníkov a pozitívna spätná väzba k liekov. Účinnosť liekov závisí na dodržiavaní dávkovania a správne priradenie pripojenie!

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *